Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Mislim da nece moci na rate kod MTS-a jer je nov korisnik. Tako sam ja hteo da predjem sa Telenora jer mi je bilo jeftinije oko 100 evra i na rate da placam ali su mi rekli da mogu samo kes. E jedino ako su mi recuni za fiksni telefon veci od 1000 rsd.
 
Pa onda u vipu... U mtsu verovatno neće dobiti na rate, a ako dobije nek uzme 6s, premala je razlika u ceni tamo. I na 24 rate mislim da samo mts daje.
 
Kada unesem moj sn izbaci mi da mogu da zamenim da sam kvalifikovan. A slike nemam pojma nisam zagledao bas. Ali sada kada gledam kao i da jesu malo zamućene. Jel to može kod nas ili da idem u recimo madjarski istore?
 
Zavisi od modela ako je iz USA, ali ako je EU model, onda svi mogu - najbolje nosi u iStyle - kod njih si siguran da znaju sta rade... Ako ima preko godinu dana treba ti racun i garancija vrv da se uvazi, za manje od godinu dana starog dovoljno je samo telefon da odneses.
 
Pre mesec dana sam kupio telefon, mislim da je iz madjarske. Jel postoji mogućnost nekako da se proveri odakle je telefon ?
 
Ne treba ti garancija ni račun,odnesi telefon kod njih da testiraju!
Ovo je program zamene defektne kamere na 6+ proizvedenih od oktobra 2014 do januara 2015!
Program zamene kamere važi 3 godine od aktiviranja uređaja i besplatan je!
Sve piše na strani!
 
Koliko para remeti li signal? Posto su mi mnoge alu unistavale wifi signal pre svega... Ps bervira me oba rupa za jabuku cemu otvaranje to pozadi??? Inace ova sunset izgleda lepo na fotkama... Moze li jeka dotka futrole unutra i spolja?
 
Hvala, pogledacu, razmisljao sam opet apple case da uzmem, sta bi bila tvoja preporuka? Jer mi je apple case do sada bio odlican, jedino sto bih boju promenio....
 
Neće biti više Apple Case-ova iako su meni odlični, posebno crveni PRODUCT RED. Obeleženi su kao EOL (end od life) i sada se samo troši lager.
Mana im je uvek bila što se jako brzo guli boja ili koža ako uzmeš kožni.
Mada meni lično to ne smeta.
Ako su planirao da uzmeš Apple Case, onda to uradi što pre.
 
Bas sam planirao Red Leather... imam Midnight blue Leather case koji je evo god dana izuzetan, mozda je malo potamneo, ali se nigde nije izgulio... ja sve tripujem zaprljao se :-D Kako izgleda RED posle god dana koriscenja? Ima li ga na stanju? I sta bi pre preporucio Silikon ili kozu... svakako mi RED ide uz Space gray
 
Svrati u iStyle i pogledaj, vidi sta ima i probaj i pogledaj sajt.
A kako izgleda Maskica posle godinu dana korišćenja - nemam pojma, ne koristim ih godinu dana. Uništim ih pre toga. Meni maskice služe za to :)
 
Ja sam do sada uzimao sve i svakakve ali nikako da nadjem sta mi odgovara. Najvise mi se svidela neka sto je imala teksturu drveta (i sara i bas kao da je izrezbarena) a od gume/silikona je bila, a rado bih neku pravu drvenu pazario samo sto su uglavnom previse debele za moj ukus...

@mikenziyu koja je najtanja futrola/stagod a da je dobra (sve 3rd party sto sam probao su lose za stiskanje dugmica).
 
Za to je najbolje da svratis u radnju. Ne znam iskreno koje su tanke.
 
Ja sam do sada uzimao sve i svakakve ali nikako da nadjem sta mi odgovara. Najvise mi se svidela neka sto je imala teksturu drveta (i sara i bas kao da je izrezbarena) a od gume/silikona je bila, a rado bih neku pravu drvenu pazario samo sto su uglavnom previse debele za moj ukus...

@mikenziyu koja je najtanja futrola/stagod a da je dobra (sve 3rd party sto sam probao su lose za stiskanje dugmica).
Uh ne mogu da se setim gde je to bilo, ali valdevit je kačio neke baš drvene čini mi se case, bumper i tako nešto, košta onako fino, ali kontam i da je kvalitet. Cimni njega, ja se ne sećam kako se zvao sajt.
 
Sta je problem sa cenom? Jeftino, skupo?

Koliko znam, sve se rade rucno, pravi ih covek sa ovog foruma :)
 
Ne deluje lose, samo sto mi se ne svidja jer se "lepi" samo na ledja telefona. Da ima i bocne ivice to bi onda bio pun pogodak, ovako je vise "modni detalj" nesto sto stiti telefon.
 
Sta je problem sa cenom? Jeftino, skupo?

Koliko znam, sve se rade rucno, pravi ih covek sa ovog foruma :)

Delovalo mi je jeftino zato sto sam se utripovao da ima i metalni okvir, a znam da kod jeftinijih sa metapnim okvirom nema nikakva zastita pa izgrebe lajsne...
 
Postoji li način proveriti dokle je neki iPhone 6 u garanciju?

Kupljen je u Londonu, pa da znam koliko je još pod internacionalnom, pre nego što se odlučim na kupovinu.
 
Nazad
Vrh Dno