Šta je novo?

IPhone 3G koji sistem Hitno...

filipp

Čuven
Učlanjen(a)
15.03.2003
Poruke
847
Poena
619
Dakle pored sebe imam novi 3G koji je zakljucan. Treba da uradim JB i aktivaciju, medjutim ne znam kako da procitam koju verziju sistema ima tel. :S:
Teleon nije aktiviran inace.

Svaki predlog dobrodosao
 
Settings, pa nadji about, tu bi trebalo da pise. Ako je 3.1.2 onda jb sa blackrainom, ako je 3.1.3 onda sa spiritom, ako je 4.0 ili 4.0.1 onda jailbreakme.com.
 
Problem je sto kao sto rekoh telefeon nije aktiviran pa ne mogu da udjem u Menu.
Da li je moguce na neki drugi nacin procitati koji je sistem tj. verzija sistema na telefonu?
 
Kako da uđe u settings kada lepo kaže da telefon nije aktiviran? Nemoj na 3G da stavljaš 4.0 softver, nađi na netu kako se telefon stavlja u DFU mode i odatle ga restoruj na 3.1.2, jailbreakuj redsn0wom i sa cydije instaliraj ultrasn0w. Ili nađi sn0wbreeze koji jailbreakuje 3.1.2, on napravi custom firmware i samo ga restoruješ sa shift+click u iTunesu i automatski je jailbreakovan i aktiviran, samo ostaje ultrans0w da instaliraš iz Cydije.
 
Ok, usao sam u DFU mode , koko da prebacim ( instaliram) 3.1.3 sistem
 
Nemoj 3.1.3 ako nemaš karticu za aktiviranje...
 
Sve odradjeno, hvala svima na odgovorima.

Cisto ako nekog zanima, ako imate telefon koji nije aktiviran (sa orginalnom karticom) moguce je pored toga odraditi JB ( ja eto do juce to nisam to znao :) )
 
Vrh Dno