Šta je novo?

iPhone 15 Pro je najslabije ocenjen Apple Pro model ikada

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,455
Poena
1,385
Apple-iPhone-15-Pro.jpg


iPhone 15 Pro je najslabije ocenjen Apple Pro model ikada​


Jedno novo istraživanje je pokazalo da je Apple iPhone 15 Pro najlošije ocenjen premijum telefon ikada koji je stigao iz kompanije Apple.

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/uredaji/iphone-15-pro-je-najslabije-ocenjen-apple-pro-model-ikada/
 
Sami su krivi, pošto-poto su na tržište izbacili model koji nije finaliziran kako treba, plus, u odnosu na prethodni model ne da nije ponudio ništa posebno, već je u neku ruku i korak unazad.
 
Pa ako poglrdamo alu sasiju da. Celik je celik…
 
Odlican je on. To sto ima problema je sw problem ne hw i resice se sve… ipak ja vise volim celik od alu🤣
 
Ja sam odavno kupio 11 icu i spremio pare da ga zamenim za 12icu eventualno za 13. Oni me jednostavno nisu ubedili ponudom i nisu znali da mi uzmu spremljene pare. Tako da... Nije baš da apple korisnici kupuju i ne pitaju.
 
Da imas uslove kao u us, menjao bi svake ili svake dve godine. Nismo mi njima trziste.
 
Ovo nije problem jednog modela, ne ni kompanije nego cele industrije, koja tesko da moze dalje, ne secam se kada je u poslednje vreme izasao neki telefon za koji mozes da kazes da je neki napredak u odnosu na proslu generaciju, sto nije lose, tj sta god da izaberete necete mnogo pogresiti, ni model, ni marku, ali morace nesto novo da se izmisli, sto je veliki izazov, ovi grafikoni samo pokazuju trend u kojem idemo polako, nista se novo nije pokazalo
 
Da imas uslove kao u us, menjao bi svake ili svake dve godine. Nismo mi njima trziste.
Prvi menjam telefone svake godine… najisplativije je ako prodas stari a u 80% slucaja prodam stari model bukvalno im je vrednost visoka da dodatak od 200-300e na 1 god i ne osetis. Svake godine osetim napredak. Kada svi pricase da je 14 pro nikakav upgrade sa 13 pro, shvatio sam ne da je upgrade nego je telefon daleko bolji u svakom segmentu od starog i to ne malo vec veoma.
 
onda se postavlja pitanje zasto bi neko kupio tvoj stari, ako je najisplativije da uvek imas najnoviji. to tvoje zavisi od toga da neko kupi tvoj koriscen, da bi ti kupio nov (ne planiras da uzmes od nekoga koriscen?)
 
onda se postavlja pitanje zasto bi neko kupio tvoj stari, ako je najisplativije da uvek imas najnoviji. to tvoje zavisi od toga da neko kupi tvoj koriscen, da bi ti kupio nov (ne planiras da uzmes od nekoga koriscen?)
Msm da sve zavisi koliko imas novca(sta pazaris i koliko se razumes), mozda nije najisplativije, ali je njemu najlakse/ najbolje
 
Ne kupujem ajfon od 8-ce. Sve je postalo isto, kola, telefoni sve vise shita na trzistu. Nema smisla vise
 
onda se postavlja pitanje zasto bi neko kupio tvoj stari, ako je najisplativije da uvek imas najnoviji. to tvoje zavisi od toga da neko kupi tvoj koriscen, da bi ti kupio nov (ne planiras da uzmes od nekoga koriscen?)
Kako koriscen uzmes nov
novcijat model? 🤣 uvek uzmem novo. A kupaca uvek ima cak vise nego za jeftinije modele tipa 11/12/13 cak sad

Sto se tice ip8 i novoteta ti druze i na 11 pro da predjes bi se preporodio 🤣
 
izgleda nisi razumeo :) pa ako je najisplativije da uzmes uvek nov, ko ce da kupi tvoj stari i koriscen?

zasto bi neko kupio tvoj stari model za 700-800, ako moze najnoviji model za 200-300? (tako sto proda svoj stari, koji nece niko kupiti jer je najisplativije kupiti najnoviji, see now?)
 
Pa ima logike ako uzme novi iz usa ili ch. Ali legalnim kanalima menjati iphone u srbiji je..... Ludost.
 
Domaci uzmem uvek 😁
 

Prilozi

  • IMG_5633.jpeg
    IMG_5633.jpeg
    84.9 KB · Pregleda: 35
uzmu mnogi na kraju godine :) zbog poreza :)
 
Samo domacica i samo gas svake god nov tel svake god svi pricaju o bh a ja ga ni ne gledam 🤣🤣🤣
 
Nazad
Vrh Dno