Šta je novo?

iPhone 14

Capture.PNG
Ljudi mozda sam ja lud ali ovo ne izgleda toliko lose uopste, ukoliko placate u kesu ovo je cena od 1500 evra, sto je priblizno onoj u CH...

Telefon u pitanju je 14 PM 256

EDIT : Trenutno sam u Yettelu, sta cenite ukoliko bi zelo da predjem u A1 dal bi mogao da izboksujem jos neki popust na uredjaj? :D
 
Ja bih bez problema ovo platio, ali sam presao iz a1 u mts pre nepunih mesec dana iz nekih drugih razloga
 
Bolje da ne pišem šta sam ja dobio :D
 
Pogledajte prilog 355692
Ljudi mozda sam ja lud ali ovo ne izgleda toliko lose uopste, ukoliko placate u kesu ovo je cena od 1500 evra, sto je priblizno onoj u CH...

Telefon u pitanju je 14 PM 256

EDIT : Trenutno sam u Yettelu, sta cenite ukoliko bi zelo da predjem u A1 dal bi mogao da izboksujem jos neki popust na uredjaj? :D

Mozes da probas, i se nece desiti nista. Ali kada pokrenes proceduru prelaska na drugu mrezu, moze da se desi da dobijes poziv iz Yettela sa nekom ponudom. Ja se ne bih previse nadao, jer ti zelis najnoviji iPhone a znamo kakav je haos kod operatera kada se pojavi najnoviji iPhone.
 
Mozes da probas, i se nece desiti nista. Ali kada pokrenes proceduru prelaska na drugu mrezu, moze da se desi da dobijes poziv iz Yettela sa nekom ponudom. Ja se ne bih previse nadao, jer ti zelis najnoviji iPhone a znamo kakav je haos kod operatera kada se pojavi najnoviji iPhone.
Izvinjavam se za off samo da odgovorim kolegi, sad sam ih zvao rekli su zvace me u toku dana kada provere da li su moguci neki dodatni benefiti, kod njih imam preko 15 godina 3 broja i ako su toliko pohlepni da izgube visegodisnjeg korisnika sa 3 broja onda nek tako i bude :D. Prosto je neverovatno da je razlika preko 40 hiljada dinara izmedju 2 operatera, uz najeftiniji paket kod njih telefon izadje 220, znaci 45 hiljada razlike.. Ludilo
 
Izvinjavam se za off samo da odgovorim kolegi, sad sam ih zvao rekli su zvace me u toku dana kada provere da li su moguci neki dodatni benefiti, kod njih imam preko 15 godina 3 broja i ako su toliko pohlepni da izgube visegodisnjeg korisnika sa 3 broja onda nek tako i bude :D. Prosto je neverovatno da je razlika preko 40 hiljada dinara izmedju 2 operatera, uz najeftiniji paket kod njih telefon izadje 220, znaci 45 hiljada razlike.. Ludilo
Pa eto, sada si im se ponovo vratio i svima su nam suze u očima.
 
Komšije već uradile unboxing
 
iPhone 14 Pro Max teži 240 grama, dodaj futrolu i to je četvrt kila. Mnogo, bre.
Prilicno tezak telefon...
Mislim da i najtanje futrole imaju vise od 10g, dok one deblje poput Spigen tough imaju oko 60g, sto bi bilo 300g zajedno sa telefonom. Ali nismo devojcice, da nam je 300g previse🤣
 
Gde god da se uputite u zemlje EU isplati se da se kupi telefon uz povracaj poreza.... Ja sam npr. planirao u narednih 60 dana skociti do Graca pa i kad bi vratili 15 % cene o5 se isplati
 
Ko ima vizu za Ameriku, a putuje mu se, uzme direktan let ka NY povratnu kartu koja košta oko 120.000 RSD (ranije je bilo i jeftinije), uzme Pro Max 256 za 1199$ +4% poreza = 1247$ , taj isti telefon je kod nas 221.390 RSD odnosno 1.890 EUR.
Put ispadne 350€ :)
 
Poručio jutros u A1, zvali me pre sat vremena da uzmu podatke. Isporuka kreće 24-og septembra.
 
Ko ima vizu za Ameriku, a putuje mu se, uzme direktan let ka NY povratnu kartu koja košta oko 120.000 RSD (ranije je bilo i jeftinije), uzme Pro Max 256 za 1199$ +4% poreza = 1247$ , taj isti telefon je kod nas 221.390 RSD odnosno 1.890 EUR.
Put ispadne 350€ :)
Ceka se 6 nedelja....
 
Ko ima vizu za Ameriku, a putuje mu se, uzme direktan let ka NY povratnu kartu koja košta oko 120.000 RSD (ranije je bilo i jeftinije), uzme Pro Max 256 za 1199$ +4% poreza = 1247$ , taj isti telefon je kod nas 221.390 RSD odnosno 1.890 EUR.
Put ispadne 350€ :)
Donese ga i moze da place sa njim jer nema sim karticu
 
Hvala, novo saznanje.Ja sam mislio da ne moze samo esim.
 
zapeklo :D
 
Ceo dan pokušavam da poručim preko sajta mts-a, ali kada unesem podatke za moj mts portal kaže nepostojeći korisnik, zatim izbaci: "Poštovani korisnici, trenutno radimo na unapređenju sistema, stranica će uskoro biti dostupna" 😅 A kada se logujem na moj mts portal, uredno vidim sve usluge koje imam. Drugar probao sa njegovim nalogom, takođe ista situacija.
 
Nazad
Vrh Dno