Šta je novo?

iPhone 14

Sutra saznajemo zvanične cene u Srbiji. Mislim da ću se ipak zadovoljiti sa 13 pro preko KP, jer deluje da će cene 14 pro biti besmislene kako preko zvaničnih, tako i preko nezvaničnih kanala. Tipujem 180k za 14 pro kod nas u zvaničnoj prodaji.
 
Evo ga istyle se azurira, sad kad opale ceme 😂
 
Sve drze na sok ceni, maltene ceo sajt.... Stvarno nisu realne cene, ko ima u CH nekoga i moze da isplati u kesu nema bolje opcije

1.700 € Pro od 256 GB.......

Cene u G su otprilike 20 % na cene u DE i "sok cenu" drze samo da ne bi mogli ljudi da kombinuju popuste, a njihova sok cena je redovna cena u istyle-u, nema veze sa mozgom...
 
Poslednja izmena:
Obican 14 - 140.000
 
U komsiluku je 14PM 100e jeftiniji, eto ustede😁 P.S. u Bugarskoj je skoro 1500e u Rumuniji skoro 1440e😅
 
Poslednja izmena:
Gledajuci sve ovo i uporedjujuci sa proslogodisnjim cenama mislim da pre februara-marta ni na KP nece moci da se kupi 14 pro ispod 1150-1200e.
 
Samo je problem sto je € u problemu pa je pitanje i da li ce tada moci....
 
Pojavio se 14PM 128GB u Yettel-u, uz najmanji paket je rata skoro 8500 dinara🙂
 
Poslednja izmena:
Ja sam sa S21U zavrsio sa 1000€ plus telefonima. Nisam bre ovca. Pazi ti to, 1800€ telefon...
 
Narod voli da ugodi sebi. 90' je i u najvećoj krizi uvek bilo za cigarete i gorivo. Biće tako i ovde. Leba i paštete al će se nositi novi iPhone koliko god da košta
 
Problem je sto ljudi sto imaju para plate kesom na KP ili im neko donese, a oni najsiromasniji svojoj deci pod pritiskom drustva/mentaliteta placaju taj "danak" u radnjama i kod nasih operatera.
Zena ulazi u radnju na G i uzima na 24 rate prosle godine iphone 13. Zena ima ljudi minimalac, ali cerka MORA da ima...
Jedino firme placaju taj danak na kraju godine ko lude da "smanje dobit".
 
Problem je sto ljudi sto imaju para plate kesom na KP ili im neko donese, a oni najsiromasniji svojoj deci pod pritiskom drustva/mentaliteta placaju taj "danak" u radnjama i kod nasih operatera.
Zena ulazi u radnju na G i uzima na 24 rate prosle godine iphone 13. Zena ima ljudi minimalac, ali cerka MORA da ima...
Jedino firme placaju taj danak na kraju godine ko lude da "smanje dobit".
Kako tužno što dete "mora" da ima takav telefon...
 
A1 14 pro 256 uz paket od 2000 din - 7200 mesecno. 13 pro 256 - 6450.... Mislim da te spravice ne pruzaju toliko zadovoljstvo za tolike pare....
 
A1 14 pro 256 uz paket od 2000 din - 7200 mesecno. 13 pro 256 - 6450.... Mislim da te spravice ne pruzaju toliko zadovoljstvo za tolike pare....
Pruža čim se kupuje i traži se još. Da se ne kupuje i cene bi bile niže. Samo je pitanje gde je granica. Nekada se direktor Microsoft-a smejao za cenu od 500$, a sada je 2000$ i sve ok. Sorry za off.
 
na istyle sajtu vecj pola boja/modela nije dostupno. Tako da ljudi navalite jos malo. pa nestalo😂😊
 
Da je u mts 5% niza rata za Omoriku 16 ili plavi bpx ja bih porucio Pro Max, ne znam ima li sanse da se izboksuje tako nesto....
 
^ to je već korektna cena
 
Nazad
Vrh Dno