Šta je novo?

iPhone 12

Nisam znao za to. Mislio sam da je potreban fiskalni racun, ali ako je samo ugovor dovoljan, onda odlicno
 
Račun, ugovor ili garantni list.
 
Ipak sam uzeo crni, iskocila ponuda koju nisam mogao da odbijem.Onako, na prvu, nekako mi se cini ili iphone X bolje lezi u ruci od 12 ili treba vremena da se covek navikne.
 
X sigurno bolje lezi u ruci od 12. Manji je plus ima zaobljene ivice. Mini je već druga priča.
 
Meni je 12ica prevelika, bas mi ne odgovara. Trenutno imam X
 
Neverovatno koliku razliku u ruci pravi par milimetara.
 
Da li imate proverenog prodavca gift kartica za AppStore?
 
Manje-više bilo koji od sajtova koji prodaju:
Offgamers, mygiftcardsupply, cd-keys...
 
Zasto bi to radio kad mozes uzeti lepo od Apple-a, bez da dajes ovima procenat.
 
pravi potez bi bio da ga ostave u proizvodji i smanje cenu za min $100 :) ovako je cini mi se suvise skup...
 
Aucal sam outdated..... nisam znao da moze sa nasom karticom da se direkt od Applea kupi gift za US nalog.
Hvala ljudi! :)
 
Neka preporuka za sto tanju foliju za ledja na kojoj ne ostaju otisci prstiju.
 
Imaš momka sa forumu koji prodaje nalepnice nalik na dbrand. Na instagramu se zove "nalepnice" ili tako nekako. Nisu providne ali su dobre.
 
Ja sam danas zvao par preprodavaca za neke dvanaestice koje planiram da kupim i svi su mi potvrdili da su otkljucani, neki su iz telenora neki iz mts-a.
Jedno pitanje za sve, da li ste uzivo videli zelenu 12 obicnu, kako li izgleda.
Ja sam kupio “običnu” zelenu 12 u Telenoru pre desetak dana. Izgleda odlično, svetla je boja, više mint nego zelena. I otključan je tel.
 
Pozdrav, prvi put koristim iphone, do sad samo android. Kada sam prebacio kontakte dobio sam previse duplikata. Za neke kontakte imam po 5 6 duplikata. Jel postoji laksi nacin da ih obrisem ili mora jedan po jedan. Ne mogu cak ni da se obeleze pa da idem delete all. I jos jedno pitanje, nekad mi telefon zvoni, a ne izbacuje mi ne izbacuje nikakvo obavestenje. I onda kad otvorim whatsup vidim da je tu poziv. Jel to neki bag ili mora da se podesi nesto?
 
Poslednja izmena:
Kucas u App Store Duplicate Contacts i naces vec nesto.
 
Meni na Premium-u ne radi, barem ne iz YouTube app-a, preko browsera nisam pokusavao.
 
Radi iz browsera na premium nalogu.
 

Prilozi

  • 3C7C87E0-18F2-4A00-B1AF-295BDB103937.jpeg
    3C7C87E0-18F2-4A00-B1AF-295BDB103937.jpeg
    85 KB · Pregleda: 17
Ima li neko neki info sta se desava sa mts-om pa nema ni jedan jedini model na stanju?
 
Nazad
Vrh Dno