Šta je novo?

iPad Mini 4

drgonzo

Slavan
Učlanjen(a)
17.12.2006
Poruke
3,724
Poena
435
Pojavile su se slike i kratak video delova navodnog iPad Mini 4.
ipad-mini-4-00.jpg

Mini 4 bi trebao da dobije dizajn i hardverski upgrade kao Air 2.
[YOUTUBE]Juqdjo8tOjk[/YOUTUBE]
izvor: http://www.mactrast.com/2015/04/new-photos-and-video-allegedly-show-shell-for-ipad-mini-4/
 
Hehehe, ceo jedan post...ok, nadam se da nisam jedini na forumu sa cetvorkom, pa ako ga ko ima, neka se javi.
Uzeo sam 16GB+LTE verziju, nisam neki zaljubljenik u iOS, ali mi njihov format odgovara, kao i trajanje baterije, a na ostale stvari se nekako naviknem....prethodno od ipadova sam imao mini retinu, i bio poprilično zadovoljan. Videćemo sa ovim...
 
Nisi jedini. Očekivao sam bolju bateriju, ali ok. Sve u svemu displej odličan tanak, brz.
 
Nisi jedini. Očekivao sam bolju bateriju, ali ok. Sve u svemu displej odličan tanak, brz.

Ja nemam problema sa baterijom, ok, ekran mi je gotovo na minimumu osvetljenja, ali mi zaista vise ne treba, retko kada ga koristim napolju. Bez sim kartice mi izlazi na 11h-12h usage time, sto je u mom slucaju ekvivalent rada ekrana (muziku ne slusam na njemu, a mali je procenat rada mojih aplikacija u pozadini).
Sta koristis kao zastitu?

Vidim da si imao mipad, kako bi ih uporedio?
 
Poslednja izmena:
Nemam ni ja problema sa baterijom samo mi deluje kraće od Ipad-a 3 koji imam, doduše meni osvetljenje nije na minimumu negde je na 60%. Nisam još merio trajanje baterije, pričam samo na osnovu osećaja, daleko od 11 - 12h doduše kada ga koristim onda koristim isključivo za igranje, bar za sada. Mi pad još uvek imam (ukupno imam 4 tableta :D). Displej je bolji na ipad-u i ipad je dosta tanji, toliko tanak da mi se ponekad čini da ću da ga polomim :) Da ne bude zabune to nikako ne znači da je mi pad loš, nego ga je vreme malo pregazilo, uostalom izašao je mi pad 2.Inače ni ja nisam iznosio ipad napolje, nemam nikakvu futrolu pa me realno strah od oštećenja.
 
Ma, ista stvar za futrolu, nadam se da ću uzeti sutra-prekosutra neku na preklop, eventualno običan silikon, ako ne nadjem ništa pametnije. Realno, neće se ovo kod mene zadržati duže od mesec dana, tako da mi se ni ne isplati da jurim nešto bolje
 
Ako nađeš nešto pametno ti javi, ja sam razmišljao da sa Ali-ja naručim
 
Ja imam iPad Air,sto mi je veliko olaksanje u odnosu na 4ku jer je laksi poprilicno.
Sto se perfomansa tice,Air je neznatno brzi,to se skoro ne primeti.
 
Ja imam iPad Air,sto mi je veliko olaksanje u odnosu na 4ku jer je laksi poprilicno.
Sto se perfomansa tice,Air je neznatno brzi,to se skoro ne primeti.
To je lepo, samo bi još lepše bilo kad bi čitao naslov teme :)
 
Nisam se uvredio, nego mašiš temu pričamo o ipad mini 4. Za ipad air sigurno postoji tema
 
Nazad
Vrh Dno