Šta je novo?

iOS 9

n1tr0 ....imao sam isti problem, reset network settings i reset rutera i radi normalno.
 
Poslednja izmena:
Nemam ništa pametno da kažem. Sve reklamacije u vezi WI Fi mreže bile su kada je ta opcija skroz zasivljena ili se uključuje ali se ne vidi mreža ni jedna.
Teško je dijagnostikovati nešto što nema veze samo sa telefonom već postoje i drugi faktori.
U sustini najbitbije mi je da znam ako je wifi assist ugasen da nije normalno da ako je wifi on, telefon na 3m od rutera da kada stoji u standby nekih pola sata i kada ga otkljucam bude delic sekunde 3G i odmah se prebaci na wifi?

n1tr0 ....imao sam isti problem, reset network settings i reset rutera i radi normalno.
Uradio sam bio pomenuto, a uskoro menjam router (mozda Airport Extreme uzmem) i tada cu reset network settings u nadi da pomogne.
 
Jel ima još neko problem da mu na 9.1 telefon vibrira još neko vreme nakon što prihvati poziv? Prvo sam mislio da je problem do custom vibracije koju sam napravio za Favorites kontakte, ali i kad sam ih vratio sve na default vibraciju, ostao mi je isti problem. Javim se, prinesem telefon uhu a on još vibrira... iPhone 5 je u pitanju.

Kod mene ista situacija na iPhone 5 sa prelaskom na iOS 9, ranije se nikada nije desavalo.
 
Otkad sam instalirao 9.1. ne mogu da pretrazujem kontakte po imenima. Mogu da nadjem nekoga skrolujuci imenik, ali ako mu kucam ime na search ne izbacuje mi.
 
Otkad sam instalirao 9.1. ne mogu da pretrazujem kontakte po imenima. Mogu da nadjem nekoga skrolujuci imenik, ali ako mu kucam ime na search ne izbacuje mi.

Apsolutno tako i kod mene. Well cekamo sledeci update...
 
Phone > Contacts > Groups > Done.
Resenje za vas sa problematicnom pretragom kontakata.
 
Jedno kratko vreme..
 
Beta 2 nemam takvu informaciju... Za 9.2 beta 1 sam sinoc pisao nekoliko postova iznad tvog.
 
Za developere je pustena. Imas i na youtube ako te interesuje.
 
9.2 beta 2 koji build evo na dev acc nema beta 2 mogu slobodno sad ja tbe da pljujem po forumu kako laprdas i pametujes, siris dezinformacije (upravo ono sto si ti meni govorio) ali nisam takav covek samo sam zeleo da ti pokazem da nisi korektan ;-)
 

Prilozi

  • image.png
    image.png
    245.8 KB · Pregleda: 112
Poslednja izmena:
Naterao si me da nadjem sta si postovao na drugom forumu [emoji6]
37b86500754f2b6f4fac6263c4f5dc7d.jpg


P.S. Nisam nikada napisao da lupas gluposti, samo da snas da spamujes i vrtis jednu te istu pricu u krug. Jednom izneto misljenje je dovoljno, nema potrebe ponavljati na svaka 2-3 posta. Al dobro, necemo o tome [emoji6]
 
Poslednja izmena:
Ladno je car pogresio bisam ni izvalio na videu :-D mada izacice i beta 2 za koji dan :-D
 
Imam i ja bug sa vibracijom na 5S.
 
Kakvo vam je stanje sa baterijom na 9.1?
Meni je primjetno losija nego na 9.0/9.0.1/9.0.2. Gruba procjena ~10-20%.
 
Meni isto deluje malo losije mada sam instalirao jos dosta app-ova, tako da mozda je i do toga. :)
 
Kod mene je Za nijansu losija nego na 9.0.2, ali kazu da je na 9.2 beti i to sredjeno. Videcemo [emoji6]
 
Nakon što sam pogasio sve sem najosnovnijih, lista mi izgleda ovako:

Top Hits
Messages
Calendar
Contacts

Jel ima neki način da se promeni redosled blokova?

ovaj SpotShit u iOS9 je KATASTROFALAN ! i meni lista izgleda kao Falconu.


Pored toga, pola kontakata nece ni da nadje?!?!!

Kako mogu da ugasi glupavo dugme SHOW MORE - hocu da odmah prikaze sve rezultate a ne da moram da klikcem na SHOW MORE...

---

sad su doveli upotrebljivost SpotLighta na nivo Microsoftove BOB Spajalice. Svaka cast :mad:
 
Poslednja izmena:
Što se kontakata tiče, idi na contacts (ali direktno, ne iz phone aplikacije), groups, hide all, done, show all, done. Privremeno ćeš rešiti problem. Slažem se za Spotlight, unazađen je.
 
Upravo zbog ovakvih "sitnica" mi je telefon uvek jb-ovan. U 99% slucajeva postoji resenje na cydia-i...
 
Nazad
Vrh Dno