Šta je novo?

iOS 14

Da li neko ima problema sa Viberom? 12 Pro, zadnji ios. Ne stizu mi notifikacije.
 
Inace to nema veze sa verzijom iOS-a :)

Viber notifikacije nekad rade a nekad ne rade, bez dodatnih izmena u podesavanjima. Jedna od najbagovitijih aplikacija.
 
Koliko zauzima sistem od dostupnih 64gb na 11 pro?
 
Ima li nade za 14.5 uskoro :D.
fon mi konstantno trazi password od drugog naloga sa kojim sam testirao apple tv i ne mogu da nadjem sto pa cekam update da uradim reset telefona :D
 
Koliko je tebi uskoro, verovatno meni nije? :D

Inače ide još jedna beta verovatno možda i četvrta, pa će official stable.
 
Vidim da ide reset :D. Nadao se za 10ak dana, doduse optimisticno s obzirom kada je izasla prosla beta :).
 
Sačekaj utorak, ako izadje nešto videćeš, ako ne izadje rokaj reset :)
 
Izasao je jailbreak (unc0ver) za sve uredjaje do 14.3
 
BF53DA30-3DE8-4EEA-A15B-ADC38DE8C596.jpeg
Zna li neko o cemu se radi, cackao nesto na netu i ovo mi se pojavilo, sad pocinju da mi iskacu obavestenja
 
settings/calendar/accounts pa izbrisi taj koji te spamuje...
btw sam si prihvatio taj unos u kalendar.
 
  • Like
Reagovanja: rix
Kada radite reset posle update sistema, da li idete na brisanje svih sadrzaja pa posle vracate sve preko iclouda?
 
Instalirao sam sinoc 14.4.1 na 11 pro i maloprije mi se telefon bas zagrijao Kod mene je par mjeseci i nikad ali bas nikad nije ovako. Samo sam fotografije gledao i to je to. Mjesto ispod kamere bas toplo bilo. Rekao bih mozda da je baterija bolja, skoro 5h SOT a ostalo 47%. Od 7-15 lte, sad wifi, Apple Watch spojen.
 
Uvek se greje neposredno posle update-a, samo nisi primetio do sad. Traje par sati pa prođe.
 
Također IP 11 Pro isto se grije iza. Na 14.4 bilo sve normala
 
120 USD godisnje..mislim da ti se vise isplati da fotografije skladistis na racunaru na 2TB disku :D
Naravno da mu se ne isplati da ih čuva na disku kod kuće. Disk može da crkne, a sa njim podaci, što znači da mu treba bar još jedan za bekap. Pa onda mu treba neki sistem koji će lako i brzo da prebaci sve nove slike sa uređaja na storage i obratno.

Ovako plati i ne misli :)
 
E drugari kako ja na ovaj jad od telefona da vidim info slike koju sam slikao ili dobio na mail, ili je prebacio direktno sa aparata, koliko je mb, sa cim je slikano itd, na android samo se zadrzi slika pritisne se info i sve dobijem, ovde sve obrnuh i nema nista?
 
Poslednja izmena:
Naravno da mu se ne isplati da ih čuva na disku kod kuće. Disk može da crkne, a sa njim podaci, što znači da mu treba bar još jedan za bekap. Pa onda mu treba neki sistem koji će lako i brzo da prebaci sve nove slike sa uređaja na storage i obratno.

Ovako plati i ne misli :)
Komfor se placa. Oduvek bilo.
Post automatically merged:

E drugari kako ja na ovaj jad od telefona da vidim info slike koju sam slikao ili dobio na mail, ili je prebacio direktno sa aparata, koliko je mb, sa cim je slikano itd, na android samo se zadrzi slika pritisne se info i sve dobijem, ovde sve obrnuh i nema nista?
Ima aplikacija za to, zaboravio sam kako se zove. Pretrazi u app store-u view exif , ova koju sam ja koristio je zute boje (toga se secam) :D
 
Nije ta :D Nasao sam preko itunes-a :D

 
Ne znam gde da ubacim pa cu ovde. Ima li varijanta za Apple music da se deli kao sto delim Netflix,Spotify itd? Znam za family plan ali ne znam kako to funkcionise. Nisam cicija ali slusam muziku mozda 30-45 min dnevno pa mi nesto puno da za to dajem 6€ mesecno.
 
Puno je, ja sam uzeo YT, gde imam i YT music i to koristim. Spotify mi nije znacio, a ovo mi dobro dodje i za komp i Android box da imam premium.
 
Pa jel nije isto skoro ako ne juris Indijce?.
 
180 dinara izadje YT :)
 
Indija ili mi? Ako je Indija, ne da mi se vise gimnasticirati. Omatorio sam , nemam vremena ni zivaca. Uplatio sam Amzon prime video da odgledam The Expanse, nekako mi sve lakse u dva, tri klika nego juriti torente, vpn, naloge ovamo,onamo .
 
Nazad
Vrh Dno