Šta je novo?

iOS 14

Isti build kao 14.4 RC, baterija verovatno ista, čim mi na RC nemamo update.
 
Ta je najbolja verzija sto se tice baterije? 13.4 i 13.6.1 ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni je 13.4 bila ubjedljivo najbolja verzija sto se tice wifi/4g i naletim na ovog lika i vidim da je i njemu isto. Ma da i sad drzi kao lud 11 pro max.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakva je ovo glupost da update preko mobilne mreže može da se uradi jedino ako se promeni datum tj isključi automatsko podešavanje vremena i postavi neki random datum?
 
Hteo sam da skinem 14.4 preko mobilne mreže, dobijem obaveštenje da je download moguć samo preko WiFi-a. Izguglam otkud to i dobijem uputstvo

https://youtu.be/faRG4_qXdzc
 
Koja logika hahah znaci def idem nazad na android :D kao da bude prostije oni zakomlikovali u pm nema ni p od prostije
 
Što se tiče update tu su svetlosnu godinu bolji od androida. Da se neko vrati na android zbog toga je tragi komedija. Ima drugih ozbiljnih razloga, ali update im je plus zaista.
Nisam dizao na 14.4 jer jer baterija 12 Pro Max brutalna (nemam drugu reč, nemoguće je potrošiti za 1 dan ma šta radio, skino sam i neke igrice da probam i nema šanse), čekam mudro da vidim kako će proći @Conquer :D
 
Djilke, ti rece da neces instalirati? [emoji1787]
Skidam i ja na 12 Pro Max i 11 Pro, pa pisem utiske za koji dan.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Rekoh da neću, ali vidim da se niko nije žalio na RC tako da sam skinuo i instalirao :D
 
Mogu samo za sada da potvrdim da nema nikakvog drain-a, skinut sa punjaca u 00:37, u 09:30 i dalje na 100%, nesto malo sam cackao u medjuvremenu. Sve ukljuceno po obicaju preko noci, wifi, bt... Ravna linija - stanje redovno.

6042ea889438aab09850f23c08b07160.jpg
 
Poslednja izmena:
Koji model IP je u pitanju?
 
Ne vidim neki razlog prelaska na 14.4. Odradio update prije par dana na 14.3 i za sada radi bukvalno savrseno, autonomija fenomenalna ali cu jos malo da pratim.
 
A ja ne vidim razlog da se ostaje na 14.3. [emoji23]

Da li je moguce nastimati da vidim sve mailove unazad, a ne samo 15-20 u Mail aplikaciji. Na poslu mi je podesen imap u Outlook-u. Da li aplikacija ogranicava broj mailova ili trebam ja nesto jos ustimati?

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
14.4 RC odlicna baterija a i sve ostalo....iP 11
 
Odlicno sve i na X.Uopste mi se ne kupuje 12 (iako je kinta spremna:d)
 
Ženi mi se od pre nekoliko dana pojavljuju nove stavke u kalendaru. Ne znam koji program ih kreira i ne mogu ni da ih obrišem. Vode na neki link, ali nismo ulazili na njega. Zna li ko sta je ovo i kako ga se resiti?
19216b73810c6298efae87d32cd80796.jpg


Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ženi mi se od pre nekoliko dana pojavljuju nove stavke u kalendaru. Ne znam koji program ih kreira i ne mogu ni da ih obrišem. Vode na neki link, ali nismo ulazili na njega. Zna li ko sta je ovo i kako ga se resiti?
19216b73810c6298efae87d32cd80796.jpg


Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka

Settings/Calendar/Accounts/ tu obrati paznju ;) pre neki dan mi isto tako bilo... bio je neki nalog pored mojih gmail,live i icloud... trebalo bi da se obrise i da bude sve okej
 
Tako je, tu je bio neki lažni nalog. Hvala!

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
115fcb8e7bf9499ac4e90b1200982ea1.jpg

Ne razumem se baš najbolje u ova merenja ali posle ovog prvog dana sam baš zadovoljan baterijom, ima jos 22% iphone x je u pitanju sa baterijom koja je na 83%
 
Ovo je slabo, jer si dva puta napunio do 100% za 24 sata. Ides na proteklih 10 dana, pa se tu gledaju crtice one i broje.
 
Evo na 11, jos tacno 50% ostalo. Ios 14.4. Meni se cini da je isto kao i na 14.3, nema razlike
d4c7486b73679280241943da003edef9.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sinoc sam porucio gift card sa apple store, i jos uvek stoji processing, a novac je skinut sa kartice... jel to uobicajeno da se ceka toliko?


Sent from my iPhone 12
 
Desava se a najbrze dolazi kad se posalje na mail koji nije kao i Apple ID registracioni.
 
Ja uvijek sam sebi saljem i dodje max za 10 minuta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sinoc sam porucio gift card sa apple store, i jos uvek stoji processing, a novac je skinut sa kartice... jel to uobicajeno da se ceka toliko?


Sent from my iPhone 12
Nadam se da si poslao na drugačiji mail od tvog apple id-a? Na isti mail pravi problem.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Na isti, ali stiglo je jutros


Sent from my iPhone 12
 
Meni je ovakva situacija sa autonomijom baterijee, jel mislite da je ok? Battery HP je na 100% jos uvek. Jedino mi se cini da mi na Apple Watch S5 malo losija situacija i battery hp pada svako malo, evo godinu dana 93%...

Prva slika je akcenat na idle rezimu, znaci sve popaljeno, nista se na telefonu ne radi aktivno (spavanje). Naravno apps su popaljene onako kako se normalno koristilo pre odlaska na spavanje.

Druga slika je cisto da vidimo kakvo je ponasanje u poslednjih 10 dana.

Jel vam izgleda ok?
 

Prilozi

  • 57255CDD-DE23-4CA4-8494-BF5712E0CF5B.png
    57255CDD-DE23-4CA4-8494-BF5712E0CF5B.png
    493.3 KB · Pregleda: 80
  • 6925F232-4418-4722-84EF-286880373AB9.png
    6925F232-4418-4722-84EF-286880373AB9.png
    495.4 KB · Pregleda: 81
Poslednja izmena:
Kako da ti neko kaze da li izgleda ok? Niti se zna koliko je wifi/4g, igre, drustvne mreze itd, sta vec koristis...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa rekao sam spavanje od 1am = nista se ne radi non stop wifi 5GHz (prva slika), za drugu moze da se zanemari pitanje...
iPhone 12 Pro
 
Nazad
Vrh Dno