Šta je novo?

iOS 14

Ništa nisam čačkao, jednostvno neće da sačuva snimljeni video. I posle par ulazaka i izlazaka iz kamere proradi.

I još jedan amaterski bag. Kad utišam video koji gledam, a neko me pozove u tom momentu, čuje se zvono, a i zvuk sa videa koji se pušta iako je bio utišan do kraja.

Hahahah ovo sa zvukom i videom je pobedilo...gledam nesto na yt a u tom trenutku me zove drugar, ja se javim kad ono cujem i jedno i drugo, ali nisam provalio i kazem njemu da smanji to tamo sta god da pustio :D :D :D
 
Ovaj bug i mene izuzetno iritira.
 
Ja imam problem da ne mogu chrome postaviti kao zadani web preglednik na 14.2 ip 12 pro
Telefon mi dosao sa 14.1,chrome normalno bio zadani preglednik i sve radilo.vratim safari i update na 14.2,evo 2 dana pokusavam,stavio chrome kao zadani medjutim on i dalje otvara sve linkove u safariju.
Pali gasio telefon,hard reset radio i djaba,nece pa nece:)



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Kod mene radi dobro, ista verzija i otvara mi na chrome.
 
Meni se nekad čuje da sam dobio iMessage a nekad ne a ni badge mi ne pokazuje ništa. Ovo mi se nije dešavalo pre. Moram sam ući u poruke i određeni kontakt da bih video da imam novu poruku. Šta je bre ovo? IOS 14.2 i 11 PM. [emoji51][emoji51]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iphone memorija pa drugo, zadnja stavka tu, nakupilo mi se 11,6 GB tog „smeca“. Kako kod vas? Mnogo li je kume.
 
6,6gb kod mene. Ne znam da li se to sme i moze brisati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
021f0966889264cc982e04bf40ddd81e.jpg



Evo sad 9,81. Kako se smanjilo za dvije gige pojma nemam, nisam ni aplikacije iz memorije zatvarao a kamoli sta drugo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Other se sredjuje sa restore preko racunara.
 
I dalje to nikako da srede da moze korisnik da odradi neko brisanje ili sistem da malo agresivnije cisti cache od zaostalih aplikacija i servisa..
 
Nznm ali ja sa tim nikad nisam imao problem a telefone sam izmenjao backupove jailbrake nema sta nisam radio i probao, 4-4S-5-6S-X to mi je redosled telefona i nikad clean restore samo vracao backup. Od kad se pojavio OTA ja cepam OTA i to je to...
 
11 pro, digao na 14.2,poludeo touch, probao reset, pa restore sa itunes, isto posle pola sata, sat, poludi, jedva uspevam ugasiti telefon.
Pre bio 13.7,radio bez problema.
Sta mi je ciniti, kako uraditi downgrade?
 
Meni se nešto slično dešavalo sa nekim kineskim punjačem. Bacio sam ga odmah posle toga :)
 
Meni tapatalk ponekad malo zapinje i koči na Iphonu X, sve ostalo perfektno.
 
Al kresuje safari na 14.2. Skoro svaki put...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene ne, niti je. Vojo, primetih da se stalno žališ nešto, da tebi nije zapao faličan fon? Koji model, jel je pod garancijom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Falican fon ako safari radi respring nakon odredjenog azuriranja?! Ajde nemoj me zezati.
Ne zalim se ja ni na sta, zamijenio si me sa nekim. Mozda na bateriju 4G da nije kao prije, ali to se svi zale.
Da nosim na reklamaciju zbog ovog?[emoji23][emoji23][emoji23] Sta sve neces procitati, alal ti vera.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pitao te čovek najnormalnije, jer crashovanje i respring nisu isto...
 
Respring je kad se pojavi kruzic onaj ako smo se skontali. To mi se desavalo na 13.4.1 ili 13.3, nisam siguran i sad na 14.2. Tad je i na redditu i macrumoursu bilo dosta postova o respringu na safariju.
Kresovanje nisam primijetio nigdje osim u olx aplikaciji (kao vas kupujem prodajem), ali je app sama od sebe neispeglana i nece da isprave bagove za ios vec skoro godinu dana. Ostalo sve radi kao podmazano.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na kom to telefonu imas problem sa Safarijem?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kresovanje nisam primijetio nigdje


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa kako sad nisi primetio da krešuje, pa post iznad mog prošlog si napisao da ti krešuje safari, a ne nešto drugo, treće, peto... Ti si ovde još uvek relativno mlad član i nije lepo tako da prozivaš, bez ikakvih osnova i loše namere.
A moj komentar si dobio jer sam video više postova gde se zališ na rad aparata, zato i predložih servis kao krajnje rešenje. A poslednje rečenice ne zaslužuju komentar.
Btw isto 11 pro ovde, sve ok radi čak i na 4g.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni tastatura baguje sa vremena na vreme i to najvise hvata na backspace pa cekam sekund dve da se oporavi i ozivi ali to nije samo za imessage vec i za sve ostale app
 
Pa kako sad nisi primetio da krešuje, pa post iznad mog prošlog si napisao da ti krešuje safari, a ne nešto drugo, treće, peto... Ti si ovde još uvek relativno mlad član i nije lepo tako da prozivaš, bez ikakvih osnova i loše namere.
A moj komentar si dobio jer sam video više postova gde se zališ na rad aparata, zato i predložih servis kao krajnje rešenje. A poslednje rečenice ne zaslužuju komentar.
Btw isto 11 pro ovde, sve ok radi čak i na 4g.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa to sto safari kresuje necu servisirati uredjaj... sta pricas ti? Ocigledno nisi koristio 13xx verziju kad je kresovalo nenormalno, pa je ispravljeno sa azuriranjem. Ne kazem da nije ok niti da ne valja, ali razlika je i vise nego ocigledna bila sa ios 14, 13.4. I 13.7. Ne moramo svi imati iste performanse.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko zna zašto mi je čas weather widget ovakav:

74a818d782f720f9b50d3920006c1b96.jpg


a nekad ovakav:

0d518848a7314d415f1de8ad2531df9e.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno