Šta je novo?

iOS 13

Je l se dešavalo nekom da ceo telefon pobrljavi? Počeo je pre pola sata da koči, da secka, sve, animacije, sve. Nije pregrejan, nije oborio frekvenciju procesora i sl. Pritisnem dugme da smanjim zvuk i držim, on tek posle nekoliko sekundi smanji, i animacija sa strane s pojavi posle nekoliko sekundi. Vibracije isto. Radio sam hard reset tri puta i isto. Trenutno sam na odmoru, nemam laptop da uradim restore.... Ne znam šta da radim


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Mozda da ga ugasis malo umesto reseta?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ironija je što sam ga od jutros koristio tipa sat i po vremena. To obično bude po 5h dnevno. Uključim kameru da slikam nešto, slika secka. Ja uperim ka nebu a slika još gleda u noge, onda se podigne. Evo kucam ovo, tastatura secka, užas, ne znam šta mu se dešava. Ovo mi se svakodnevno dešavalo kad sam koristio android 2014. godine...... Isključiću ga, evo cpu dasherX pokazuje da se nije pregrejao
dff738ed3aa25573261d1887116fdbf4.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni je riknuo 6s pre mesec dana. Oborio osvetljenje na pola, krenuo da se greje. Ja ga ugasio i posle se vise nije upalio :)
Mts garancija, dali su mi novi. Cenim da je do zadnjeg updejta nesto...
 
Kod mene xs zamrzno kameru na slow motion-u, steka i gubi signal wifi, jos nesto mi se desavalo cudno ali ne mogu da se sjetim sad sta. Ios 13.6.1


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Evo sad sam uključio i sad je sve normalno... I meni je zadnji update vrljav, kao da koristim iPhone 4S sa iOS 9


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Je l se dešavalo nekom da ceo telefon pobrljavi? Počeo je pre pola sata da koči, da secka, sve, animacije, sve. Nije pregrejan, nije oborio frekvenciju procesora i sl. Pritisnem dugme da smanjim zvuk i držim, on tek posle nekoliko sekundi smanji, i animacija sa strane s pojavi posle nekoliko sekundi. Vibracije isto. Radio sam hard reset tri puta i isto. Trenutno sam na odmoru, nemam laptop da uradim restore.... Ne znam šta da radim


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Meni je prvo počela da baguje tastatura (samo zabode i ne prima komande, najvise u regiji za backspace), a sada već ima bagova da ne mogu da kliknem na nesto na ekranu uopste.

Animacije rade ok kao i ostale komande tbh :S
 
Meni je riknuo 6s pre mesec dana. Oborio osvetljenje na pola, krenuo da se greje. Ja ga ugasio i posle se vise nije upalio :)
Mts garancija, dali su mi novi. Cenim da je do zadnjeg updejta nesto...

Meni se isto grejao telefon zbog baterija jer bila 72%
Stavi novu bateriju telefon uopste ne greje vise..
 
Meni je prvo počela da baguje tastatura (samo zabode i ne prima komande, najvise u regiji za backspace), a sada već ima bagova da ne mogu da kliknem na nesto na ekranu uopste.

Animacije rade ok kao i ostale komande tbh :S

Ma mene je juče ceo dan zezao, ali nije ekran nego software... Od juče mi se nije dešavalo ali me je izludelo


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
I ti volis da odspavas zar ne? Tako i on voli da ga ugasis nekad[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni baterija odlična na 13.6.1.
U ovom momentu, tačno 5h SOT baterija 60%. Na XR.
 
Ako sam sreo goru verziju od ove 13.6.1 na XS, evo ne znam... Od slabije baterije, povremenog bagovanja, i nemam pojma cega jos(pisao sam u temi) zadnje sto mi se desilo da slusalice ne registruje da su prikljucene. Cistio konektor, palio-gasio, a nove slusalice sto sam dobio uz telefon nisu tri puta koristene. U kutiji stajale, evo ne znam...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Kod mene na 13.6.1 niti jedan problem, štaviše sve fercera perfektno ;) 11 pro


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I kod.mene 13.6.1 perfektno radi. 11 pro

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Kod mene 13.6.1 radi super ali i meni se čini da mi je baterija slabija, mali je update ali mi se čini da baterija nešto lošije drži


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Niko da prijavi novu verziju za narod:

04e9fae760530a7ab9585bdc08b892ba.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rekose da ce danas ili u toku sedmice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sa svakim apdejtom kapcitet baterije se smanji. XS kupljen nov krajem februara sad vec na 92% kapacitet baterije. Extra.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
I dalje se bavite gledanjem kapaciteta baterije [emoji3] batalite to bar u ovoj temi [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ok, sorry. Svako svoje muke prica [emoji1]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Da li neko zna kako da iskljucim u mail app da kad god je neki veci mail tj dugacak tekst on otvori samo potpis i naslov pa u gornjem delu pise download full message? Usporava rad dosta
 
Jel ovaj 13.7 donosi nešto ili će samo da nas smara obaveštenjima o koroni?
 
Iskljucis pa ne smara[emoji6]
cf4f8b47053856c366543bb326702050.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neću uopšte da ga apdejtujem ako je samo to unapređenje
 
Nigdje ka nisam nasao tacan datum pustanja iOS 14?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Kraj septembra, a 14.1 prva sedmica oktobra. Tako kazu ovi sa yt, sto prate i stalno objavljuju sve vijesti vezane za apple.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Čemu žurba :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno