Šta je novo?

iOS 13

Nije jedini. :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja ga koristim poprilicno, a retko kada mi uvece bude ispod 40 posto. A to sa baterijom i apdejtima nisam nikad nista primetio.
 
Skrecem paznju kod mene se jako cudno ponasa 13.3.1 kresuje s vremena na vreme sve pa i safari... oprez...
 
Da li neko koristi RSim i da li to jos uvek funkcionise na ios 13?
 
Ja sam i dalje na 13.3 beta 2 i ne planiram da menjam. Jel i dalje radi ona fora sa tvos profilom da me ne smara za apdejtove?
 
Veoma je iritantno kresovanje na ios13.3.1 ovo je katastrofa... safari kresuje jako cesto
 
Meni se nekad desava da kad povucem na dole po donjoj liniji i udjem u one hand mode, a zatim povucem niz gornji desni ugao dok je ekran spusten, nece da mi se otvori quick seting panel, vec samo obavestenja. Odakle god da povucem u spuštenom modu nece setings vec samo obavestenja. Onda moram da vratim ekran gore pa da se protegnem do gornjeg desnog ugla i tek onda uspem. Bas zna da bude iritantno.
 
Auuuu meni je na osmici baterija na 13.3.1. katastrofa, ovo mi se nikad nije desilo, sinoć mi je sa 40% za desetak minuta pregledanja interneta, baterija pala na 13%. Jutros skinem sa punjača, pregledam vesti, odgovorim na jedan poziv i i za nekoliko minuta ode oko trideset posto baterije. Na beti sam godinama ali ovo nisam doživeo.
 
Isti slucaj sa ipadom baterija isparava... kresuju apps tuga
 
Kod mene na 11 Pro sve sljaka tip top
 
Kako updateujem iOS, tako mi battery health padne. Prvo bilo 86%, pa 84%, sad 83% na zadnjem...
 
Ne pada battery health zbog update-a, nego nakon update-a se ponovo izmeri i prikaže stanje baterije.
 
Meni je skoro pa uvek nakon update-a pao %. Desavalo mi se na novom Xs-u da u roku od 7 dana uradim update kojinje izasao i da mi za 2% skine, za 7 dana star tel. Sada na 11Pro evo vec preko mesec dana i dalje 100%, sto mi se nikad ranije nije desilo. Bar 1% mesecno mi skidao, a svaki je bio nov tel.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da battery health ne prikazuje realno stanje. I zar ne bi trebalo da sistem meri health pri svakom restartu telefona?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni meri na cikluse i veoma je tacno kod mene bar do sad...
 
Pa ne bi smelo za prvu godinu da padne ispod 100 psoto. Ipak su to uredjaji od preko 100 000 din. Kakva im je to baterija ako se primetno pohaba za mesec dana.
 
Meni je na SE posle skoro 3 godine ostalo 88 posto. Mada svejedno nije bio neki sampion sa baterijom. Smesno ga je i porediti sa 11.
 
Ćerka ima iPhone 8 plus i posle tačno 6 meseci baterija je na 92%. Meni se čini da je to bas veliki pad kapaciteta za tako kratak period?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Naravno da jeste ali to zavisi kako ga cerka puni i kako ga koristi( dok se puni i da li ga koristi). Ja sam 7 plus kupio sa 86% i posle 8 ,9 meseci kod mene, imao je i dalje 86%.

Uzeo sam Xs max i posle 2 meseca je i dalje na 100%.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je xs max posle skoro 9 meseci na 100%. Ona često koristi telefon dok ga puni i puni ga stalno sa iPad punjačem. Mozda je to uzrok ali opet mi deluje da je mnogo opalo. Mada ona kaže da ne primećuje nekakvu razliku u trajanju baterije.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Baš tako, to najviše zavisi od punjenja. Ja sam X kupio sa 96% i posle pola godine prodao sa 95%, punjen u toku noći i jedna dopuna preko dana npr. od 50-80%, svaki dan isto tako.

Devojka je npr. dobila nov SE posle reklamacije, posle 2 meseca je bio na tipa 95, ali je taj telefon barem jednom dnevno ispražnjen do 0 i dopunjavan, plus korišćen redovno dok se puni.
 
Ćerka ima iPhone 8 plus i posle tačno 6 meseci baterija je na 92%. Meni se čini da je to bas veliki pad kapaciteta za tako kratak period?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Mlađi ne obraćaju pažnju na to i ostale stvari. Većina puni telefon kako stigne. Izvuče po neki procenat usputno, skida, kači na punjač. Tako da nemoj da te čudi, sve koje poznajem tako rade


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
U 90% slucajeva telefon punim sam nocu i ne koristim ga za to vreme. Nekada se desi da treba tokom dana da ga dopunim, ali retko.

Secam se da mi se nakon jednog update-a battery health popravio za 1%, tako da mi nista nije jasno. :D
 
Ja sam specifican tako da ne mogu da budem reper. Moj se epuni nocu i ugasen je posto mi je uvek ugasen kad idem spavati. Nisam ga punio sa brzim punjacem(xs max) dok sam 7 plus punio sa 40w punjacem i opet nikakva degradacija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gasis telefon svaku noc?! Svasta se moze cuti na ovom forumu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno