Šta je novo?

iOS 12

Nikakvu znacajnu razliku nisam primetio. Bolja baterija
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li se neko od vas možda poigrao sa novom Shortcuts aplikacijom? Apsolutno razbija, u jedan tap možeš 10 stvari da odradiš. Trenutno sam podesio shortcut kada sam van kuće koji:
- Gasi WiFi
- Uključuje 4G
- Podešava brightness na 40%
- Podešava volume na 80%

Jedino što još uvek nisam provalio kako da to uradim kroz toggle tj. da se opcije vrate na prethodne vrednosti. Kapiram da će to dodati u narednim verzijama.

Najbolja stvar u iOS12, po meni :) Još uvek skupljam tuđe shortcuts pa ću, kad uhvatim malo vremena, da se poigram malo :)
 
Evo ti moje za bt... radi i on i off :) malo smara sto mi ulazi u app da bi odradio precicu...
 

Prilozi

  • 9025C085-57D7-459C-9637-DF9B70F53D02.png
    9025C085-57D7-459C-9637-DF9B70F53D02.png
    81.2 KB · Pregleda: 175
  • 2566763B-6FE8-464F-8FDD-4793EDCCC870.png
    2566763B-6FE8-464F-8FDD-4793EDCCC870.png
    87.5 KB · Pregleda: 173
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
jel ima neko za auto brightness off on? hvala :)
 
Jesu ubacili konacno opciju da moze da se izabere samo 2g samo 3g ili samo 4g sto na androidu ima sto godina?
 
Ne razumem? Kod mene je od uvek ovako...
 

Prilozi

  • 586E4C30-46BE-42FA-8E75-602F3B33D4EE.png
    586E4C30-46BE-42FA-8E75-602F3B33D4EE.png
    36 KB · Pregleda: 186
Poslednja izmena:
Isto, nista nisu menjali. Pa na androidu ima da se izabere samo 3g i ne moze da vrati automatski na 2g kad oslabi signal.
 
Pa bolje nekakav signal nego nikakav zar ne? :-D
 
3D touch nije najsjajniji na ios 12 (i 12.1). Čini mi se da je najbolje radio inicijalno, na devetki. A od 11 definitivno nije to to. Ko zna, možda ga stvarno i batale u narednoj generaciji, pošto imam utisak da se više i ne trude oko toga.
 
Ja ne primecujem razliku uopste... sta mu fali?
 
Možda si zaboravio kako je bilo ;) Ne odreaguje uvek iz prve, a naročito je primetno kada skroluješ pomoću njega prilikom kucanja. Isto je i na 6S i na X
 
Ne znam nisam primetio, cak mi je na edge force delovalo da mnogo bolje radi nego pre (app switcher) ali posto imam i 6s na 10.2.1 uporedio ispostavilo se da je isto :-D
 
I kod mene je ovako, ovo ima od iOS7 ja mislim
727386b224d5b8ffba92d95bb66be271.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jeste ljudi tako, ali ti je samo da uključiš sledeći mod, on svakako vrati na predhodni ili slično ako mu ne odgovara. Na Androidu kada uključiš only nek mod ne skida sa tog makar nemao dometa..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Koliko sam ja primetio, iOS ne vraća na prethodni samo zato što je taj signal jači u tom trenutku (npr, 4g ima 2 crtice, 3G pun signal, pa on prebaci na 3g), već vraća na niži tek kada uopšte nema višeg. Tako da ne vidim šta je prednost "zaključavanja" na određeni mod
 
Kod mene na 6s nije bilo tako.. Tek sad na Androidu ako zaključam na tu i tu mrežu kao da samo ona postoji u telefonu. Imam mesta na kojima moram da držim zaključan 4g jer je jako slab a 2g vrlo dobar, pa ako nije locked na 4g lagano ode na 2g..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja ako izaberem 4G on me spusti na 3G tek kad skroz nestane 4G. Ili na 2G kad nema oba. Na 3G me prebaci tek kad se 4G isprazni do kraja, tačno vidim zadnju crticu i tek onea prebaci. Što je po meni sasvim okej


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja dosta idem po terenu i nervira me kad ode na 2 g jer je 3g slab pa mi je lakse da ga nemam nikako nego da imam 2g na kom se samo nerviram.

Apdejtovao bih iphone se na ios 12 pa me zanima kako to bezbedno da izvedem po podatke i na sta da obratim paznju jer nikada nisam apdejtovao iphone?
Svaki savet je dobrodosao :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Backupuj na icloud i cepaj. Sve ce biti ok
 
A kontakti? Inace preko kompa radim update. I imam jos jedno pitanje, kako preko kompa da obrisem pesme na iphone? Sta god da probam nece da se obrisu.
 
Bekapuj za svaki slučaj, ali se ne brini za podatke. Sve ti je tu: kontakti aplikacije, sifre... Nećeš ni primetiti da si apdejtovao.
 
Zasto ne mogu da prebacim pesme na iphone, ni da ih obrisem? Nista ne mogu da uradim. Stoje kako stoje. Imam listu pesama koje su na iphone i nemam nijednu opciju da ih obrisem, a nove kad hocu da ubacim uopste ih ne registruje...
 
Možeš, idi u iPhone storage nadji "Music" onda povuči na levo i videćeš "delete", klikneš i muzika je izbrisana


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Hocu preko itunesa. A i nije toliko problem u brisanju koliko u tome sto nikako ne mogu da prebacim novu muziku. Jednostavno ne dozvoljava mi ni na koji nacin.
 
Koristi Synios ili iMazing za prebacivanje cega god zelis.
Slike,muzika,knjige...
Pored njih,iTunes (skoro) ni ne koristim.
 
Nazad
Vrh Dno