Šta je novo?

iOS 11

Deluje prilicno fluidno kod mene na iP7. Videcemo posle par dana i bateriju i sve..

Inace je verzija 11.0 u pitanju.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa da, ja je furam već par dana.. Ista ova čim mi ne nudi update.. 11.0..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sa nize na visu moze i vratice ti sve u aplikacijama i podesavanjima ako je encrypted backup ili backup sa iCloud-a (koji je po defaultu enkriptovan).
Mozes i sa 5s na 7, nebitno je.

Jel to podrazumeva ono iz itunes-a kad mu kažeš da napravi backup na kompu i treba mu malo duže vremena sa napravi taj backup?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Instalirao sam iOS 11 GM pre par dana na SE, i baterija mi traje dan, na 10.3.3 je trajala dan i po dva, nadam se da ce se popraviti kada se sistem "slegne". Uradio sam clean insalaciju iz DFU moda inace.

I pitanje koje nema veze sa iOS 11, ali ne znam gde da ga postavim. Naime, Tapatalk je dobio update i sada nemam topike koje pratim, samo cele sabforume. Da li neko zna kako to da namestim?
 
5s prvi utisak sve jako lepo upeglano i prijatno na oko dok sam radio ona klasicna podesavanja posle instalacije sistema, novi CC deluje zanimljivosad sto se tice baterije videcemo ostao mi je 21% posle update i podesavanja. Deluje da 5s dozivljavava novu mladost na iOS11
 
Već primećujem neke probleme sa aplikacijama. Npr u Sygic navigaciji mi search bar beži preko sata na vrhu ekrana. Mada pretpostavljam da će to update aplikacije da resi. Čini mi se da 3D touch na 7+ radi nešto sporije.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Nego kako počistiti sve notifikacije odjednom? Nigde ne vidim neko dugme za to.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Dialer mi je odvratan. Prošli je bio lepši.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Jeste ruznjikav.
IOS 11,na 6s plus mi super radi,na ipad air 2,kao da koristim neki Android iz 2012,bas lose. Sreca ionako sam hteo da ga prodam skorije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Instalirao sam ga i na iPadu iz 2017 i radi super. Ne vidim nikakve probleme za sada.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
2 pitanja:
Posto cu da radim full wipe reset, je li bolje da ga sad odradim pa dignem na 11 ili dignem na 11 pa odradim reset?
2. Slike iz galerije su mi se prebacile na icloud, kako da vratim to, jer kad nemam neta ne mogu ucitati sliku ili video? Znaci imam prostora na telefonu ali su se prebacile tamo, kako i sto ne znam...


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
Djilkoš je u pravu. Home dugme stvarno laguje na iOS 11. Nije na se na desetki primećivala zadrška kada se stisne za vracanje na home screen.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Brzo je ovo bilo. Nisam mnogo prostora dobio... Novi 5s :)

u2FeBBmm.jpg
xag1VxOm.jpg
 
Više prostora i kod mene na 6s. Od 28 na 35gb available. Ne znam sto bi to moglo biti. Dosta je tih 7gb. Inace brže mi radi na ios 11. Nema laga osim par lagova na startovanju. Animacije perfektne. Boldirano je dosta stvari i svidja mi se sve


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na 7+ skrol kroz prozore na home screenu kao da laguje takođe. Ne radi fluidno kao pre. [emoji848]


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Ugasi ga pa upali ponovo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za sada na sedmici radi odlicno. Ima lepih promena. Imam utisak da FP senzor radi jos bolje, moguce da je i do animacije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Djilkoš je u pravu. Home dugme stvarno laguje na iOS 11. Nije na se na desetki primećivala zadrška kada se stisne za vracanje na home screen.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Upravo... Inače samo mi sa 7 i 7+ (možda i osmice (plus) koje imamo ovakav home button smo pogodjeni.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kako vam se čini AppStore? Meni je poprilično konfuzan.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Jednu po jednu :D
 
storage na 6s plus 16gb, sa 1.5gb free na 5.5gb Odlicno sto se tice toga.
 
I meni je 8 gb slobodnog prostora palo sa neba na 64gb verziji [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ovo konacno postoji widget za Moj Telenor ili sam ja jedini tupson koji nije imao tu opciju na sedmici? A sve sam zivo pokusavao :)


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Zna li neko kako je doslo povecanje slobodne memorije?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno