Šta je novo?

ION ili ION2 Netbook

jonesba

Slavan
Učlanjen(a)
01.01.2007
Poruke
485
Poena
320
OK pregledao sam kompletnu ponudu netbook-ova na nasem trzistu i neverovatno je to da ne postoji nijedan na ovoj platformi.

Potreban mi je netbook koji ce moci da se ponese i da pusti 720p/1080p naravno na eksterni monitor/TV...

NE razumem kako nema nista na nasem trzistu a i ima vec dosta vremena od predstavljanja platforme???

Ima samo ovih djubriksa sa 950GMA i 3150GMA sto je meni u sustini isto jer obe nisu za nista... (osim pohvalne autonomije)

AKo neko zna gde ima i koji modeli bio bih mu zahvalan...
 
Ja sam uzeo asus lamborghini vx6. To ti je sa ION 2 platformom. I lepo tera sve u 1080. Pogledaj u pc practiku. Oni reklamiraju da ga imaju.
 
Uhhh nazalost nemaju vise... A odlicno izlgeda lap...Mada jes da je 12 inca 🙂
 
Nazad
Vrh Dno