Laza
Čuven
- Učlanjen(a)
- 05.09.2001
- Poruke
- 4,689
- Poena
- 765
Moja oprema
- CPU & Cooler
- AMD Ryzen 5 7600X 4.7GHz & Thermaltake Toughair 510
- Matična ploča
- AM5 Gigabyte B650M AORUS ELITE AX DP/M.2/DDR5
- RAM
- DDR5 32GB 5200MHz Kingston Fury Beast 2x16GB
- GPU
- MSI Radeon RX 5700 XT, 8GB, 256-bit, RX 5700 XT MECH OC 8G
- Storage
- M.2 NVME 1TB AData 5000MBs/4200MBs
- PSU
- Be Quiet Pure Power 12 M750W BN343 Gold Modular
- Kućište
- Fractal Design Define R4 Black Pearl
- Monitor
- IIYAMA ProLite 27, ULTRA SLIM LINE, WQHD, IPS, 5ms, FreeSync, Zvučnici, XUB2792QSU-B1
- Miš & tastatura
- LOGITECH MK470
- Pristup internetu
- Optički internet
Prilikom startovanja windows XP izbaci sledecu poruku
Onda sam potrazio i video da na hardu nemam boot.ini fajl, ne znam kako je nestao - ja ga brisao nisam. U svakom slucaju pitanje: kako treba da izgleda moj boot.ini i gde da se nalazi?
Imam dve particije c i d (ntfs), na c: se nalazi windows xp a na d: podaci.
Invalid boot.ini file. WIndows will boot from...
Onda sam potrazio i video da na hardu nemam boot.ini fajl, ne znam kako je nestao - ja ga brisao nisam. U svakom slucaju pitanje: kako treba da izgleda moj boot.ini i gde da se nalazi?
Imam dve particije c i d (ntfs), na c: se nalazi windows xp a na d: podaci.