Šta je novo?

Introducing Stellar [XLM]

hvala @zloba ma ko da si :)
 
I ja sam

Adresa gBaEkgsiKJBKhoNPfuTGCbaoiyNmhV3B7c

Samo mi nije jasno..ja prakticno mogu sad da napravim 100 naloga i da dobijem coina za 100?
 
Imate "Forgot password" na login strani, recovery code je trebao da vam stigne na mail nakon registracije.

Mozes da napravis 100 naloga, ali mozes da dobijes coine samo jednom po facebook nalogu. I novokreirani FB nalozi ne dobijaju coine :)
 
Sa ovim stelarima se nešto čudno događa, neko mi poslao na adresu na https://bx.in.th/BTC/STR/, 800 stellara pre dva dana, posle toga još 2 x po 7500, i sada ih nema tih 15000, ostali samo 800, neki zez na menjačnici
 
Nije loše. Ja sam direktna na nalog dobio 7000. Od prilike 2 ltc, nije za baciti. Hvala Markoni što si nas uputio na pravu adresu. Još neverujem da sam nešto dobio za dž.
 
To slanje na nalog je u redu, al na menjačnicu, i posle ih nema, o čemu se tu radi, kako da proverim ko je poslao ovih 800
 
Pozdrav, ja sam se registrovao pre par dana, i čuo sam da dobijem još nekih stellar-a ali evo već drugi dan se ne mičem sa 900. Već sam koristio ove da kupim nešto na Hubble budle store-u :)
 
Aj nabacite nešto na user 'Crkotina' :D Će gi vrnem kad gi obrnem!
 
Daj i meni nešto na user punisher195. :D
 
Registrovao sam se na svoj i na ženin FB nalog i na oba dobijem prvi dan oko 1000. Da se nebi bakćao sa dva naloga prebacim sve na jedan. Sa tog naloga sa kog sam skinuo novčiće dobijem još jednu donaciju od 7000,9999999. Ali izgleda da nije pravilo jel sam javio drugaru, pa je on meni poslao svih 1000 novčića i ništa. Predpostavljam da je neki slučajni uzorak ili tako nešto.
 
Čini mi se da je to bilo to što se tiče free strcoina? Javio sam nekim prijateljima da se registruju. Čekaju više od 48h još uvek izbacuje da će uskoro biti verifikovani i ništa. Jel sam u pravu?
 
To je sjajno. Dali ljudi koji su na čekanju i dalje dobijaju te free strcoine. Gledao sam na bx.in.th lepo mu raste cena.
 
Meni jos nista nema od tih obecanih :(
 
Da, ljudi na cekanju ce dobiti coine. Cisto smo za nedelju dana postigli cilj planiran za 4 meseca i sada je oborena rata raspodele novca.
 
aj kad se deli sakom i kapom udelite koji stelar :)

g9LQe169oe79JXPTyvN9c4m3WnLBHVxvMG

user katics

puno srece :D
 
Meni niko nije dao :( A samo jedan fb imam. Al ima da idem redom drugove da smaram da se reg pa da mi pošalju
 
Prekinite da prosite ovde
 
Ja ne prosim, samo trazim obecano, a ja sam se medju prvima registrovao, tj pre 5 dana !
 
Registrovao sam ćerkin nalog, međutim kad idem na Set up password recovery ne stiže mi mail sa šifrom, da li postoji neki problem
 
Šu 90,966 naloga je na čekanju. Potrajaće čekanje. Koja je tvoja procena Marko, ako se neko sada registruje kada bi stigao na red?
 
Nazad
Vrh Dno