Šta je novo?

Internet provajder Bg

PeroS

Poznat
Učlanjen(a)
27.09.2022
Poruke
263
Poena
40
Moja oprema  
Mobilni telefon
Iphone 13 mini
Pristup internetu
  1. Optički internet
Zanima me koji je najbolji paket samo internet me zanima, zanima me za Bg, Vracar, do sad sam imao MTS ok se pokazao, zanima me ima li nesto bolje i po nekoj ok cenu oko 2k dinara?
 
Za taj novac neki Box2 kod mts-a na optici sa brzinom 200/100Mbps, ili neki od Orion Telekom internet paketa. Orion daje velike brzine - ali može da dođe u razmatranje samo ako imaju pravu optiku, a ne onu varijantu sa 60GHz wireless-om.
 
Kakav se pokazao yettel?
 
Yetel koristi telekomovu optiku tako da ti je isto kao telekom optika. Brz i pouzdan
 
I nema nekih ponuda, od kad sam poslednji put sklapao paket bili su dosta jeftiniji, hipernet M iz yettela je l ima neko kakva su iskustva?
 
Obično se ljudi kod Jetela žale na televiziju a internet je isto kao da imaš MTS optiku.Za 3000 imaš tv + net a za 2700 net + fiksni.Samo internet ti je 2300 beskonačan 300/150.Nude 6 mjeseci po 1 din a kažu kod akvizitera da daju 12 odnosno 15 mjeseci po 1 din
 
Obično se ljudi kod Jetela žale na televiziju a internet je isto kao da imaš MTS optiku.Za 3000 imaš tv + net a za 2700 net + fiksni.Samo internet ti je 2300 beskonačan 300/150.Nude 6 mjeseci po 1 din a kažu kod akvizitera da daju 12 odnosno 15 mjeseci po 1 din
Nema više dodatnog gratisa pogotovo ne na solo usluge
 
ako je optika box3 6m po 1 dinar. Ako je box3 po bakru 10 50%. Box4 ti je po opticxi 6meseci po ceni postpaida a po bakru 10m 50% na ceo paket. Ukoliko uzimaš box2 i imaš nov fl i još jednu uslugu 10 50% na svim tehnologijama a ako imaš fiksni i dodaješ jednu uslugu 5m 50%
 
Kako mogu da proverim brzinu neta? Iznajmljujem stan, gazda ima ugovor ni on vrv ne zna gde je, pa bih proverio pre nego uzmem paket da znam sta sam do sad koristio, ima li neka app za ios?
 
Kako mogu da proverim brzinu neta? Iznajmljujem stan, gazda ima ugovor ni on vrv ne zna gde je, pa bih proverio pre nego uzmem paket da znam sta sam do sad koristio, ima li neka app za ios?
Možeš preko mts aplikacije da proveriš sve ali ti naravno trebaju kredencijali od vlasnika ugovora drugačije ne možeš . ili Pozovi nekog prodavca možda može daq vidi koji paket ima na lokaciji ( mislim na telekomove terence ne na partnere)
 
Hvala! Probao sam app SpeedTest msm da pokazuje ok msm da je brzina 100/20 tako sa ovaj od 300 sa 150 je ok paket za mene
 
Hvala! Probao sam app SpeedTest msm da pokazuje ok msm da je brzina 100/20 tako sa ovaj od 300 sa 150 je ok paket za mene
kada prelaziš na optiku(ako je to slučaj) prelaziš na ekvivaletni paket po optici. Znači prelaziš na maks paket po optici. Zavisi naravno koji paket imaš sad
 
Ovde je paket trenutno box 3 msm da je net 100/20 ali nisam siguran da li je optika ja msm da jeste, prekao bih na ovaj yettel hipernet M
 
Da ne otvaram novu temu.Zna li neko ima li neki wifi provajder za kanarevo brdo kod kog moze net bez ugovorne obaveze,nema potrebe za nekim spektakularnim brzinama 10-20 je ok?
 
Da ne otvaram novu temu.Zna li neko ima li neki wifi provajder za kanarevo brdo kod kog moze net bez ugovorne obaveze,nema potrebe za nekim spektakularnim brzinama 10-20 je ok?
KBCNET proveri mislim da moze tu.Oko 6000 je prikljucak tj cena opreme
 
da li je nekome poznat provajder yu.net ? kace se na MTS optiku .imaju opciju bez ugovorne obaveze pa sam zainteresovan za njih ???
 
Zanimljivost. Provajder je u većinskom vlasništvu Telekoma (82%), ostatak ima familija Karić.

Pošto su u većinskom vlasništvu telekoma ne vidim zašto ne bi imali pristup mts optici.
 
hahahaha au kakav fun fact. Učinilo mi se da je neko spomenuo ovde na forumu , ali nisam nasao kroz search.
 
da li je nekome poznat provajder yu.net ? kace se na MTS optiku .imaju opciju bez ugovorne obaveze pa sam zainteresovan za njih ???
jesi siguran da se kace na mts optiku? ja zvao danas i pitao kazu da se ne kace sad ne znam
 
Sluzbenica je rekla da se kace , citiram "svi se kacimo na mts", pritom proverila je mogucnosti za moju zgradu . Kod mene u zgradi postoji mts optika i imam mogucnost samo yettel ili mts do danas kada sam saznao da moze i yunet .
 
Nazad
Vrh Dno