Šta je novo?

Internet bez televizije,kako i gde?

Alukard

Slavan
Učlanjen(a)
08.09.2016
Poruke
2,125
Poena
315
Selim se u beograd za par dana i internet mi je zbog posla neophodan. Devojka i ja ne gledamo tv i necemo ni imati tv tako da me televizija ne zanima. Zanima me da li neko daje mogucnost uzimanja paketa samo internet bez tv-a? Gledao sam na ikom sajtu ali nisam nasao,takodje ni sbb ne nudi tu uslugu.
 
VIP kućni net npr
100GB po full brzini, posle toga neograničeno sa brzinom 2/2.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Telenor, Telekom, Vip

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Vidi exe.net neznam da li posluju u Bg a moguće je net bez tv

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Exe net samo u Nišu ima

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Takođe preporuka za Vip kućni net.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Zavisi koji deo bg dolazis vidi beogrid orion optiku ako ima u zgradi, kbcnet, za adsl/vdsl potreban ti je fiksni.
 
Vip nudineke pakete kucni net 1,2 i 3 sa nekom specijalnom mesecnom pretplatom. Koristi li neko to?
 
Koristi dosta nas, imaš temu o tome na forumu :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Moze li malo podele iskustva? Da li je stabilna konekcija,da li je brzina konstantna,da li su ruteri dobri itd? Nisam nasao temu inace ne bih ovu otvorio,izvinjavam se ako zatrpavam forum.
 
mislim da mozes adsl internet bez (ip)tv kod vise operatora.
 
Da, ADSL/VDSL ako hoćeš fiksni

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Uzeo sam danas u Vip-u wifi bez televizije,najmanji paket 999 dinara. Paket ima brzinu 10/4 a meni na merenju pokazuje ovo
Capture.JPG
Je l su to oni darezljivi?
 
Dobio si link ka temi za VIP "kućni" internet i to je tamo prežvakano 158x do sad. Tamo postavljaj dalja pitanja vezano za taj net.
Za VIP-ov (i valjda još par domaćih servera) server na Speedtest-u taj limit brzine po paketima ne postoji nego meri maximum koji možeš da izvučeš. Stavi neki drugi server, naročito van Srbije i videćeš realno stanje. A ako se dobro sećam i to realno je nešto malo preko 10.

p.s. I to nije WiFi, zna se šta je WiFi a šta razni mobilni interneti. To što si uzeo se zove LTE (aka 4G internet) ;)
 
Wifi je nacin povezivanja sa modemom, a wifi internet ne postoji, tako da me bas zanima sta si mislio pod time "zna se sta je wifi, a sta mibilni internet".
Lepo je rekao da je uzeo Vip wifi, sto znaci vip internet sa wifi pristupom modemu.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja sam uzeo Telekom WiFi, po toj tvojoj "logici"? Bitan je način pristupa provajderu tj način prijema "signala"...
 
Nazad
Vrh Dno