Miroslav Čuven VIP član Učlanjen(a) 29.12.2001 Poruke 4,817 Poena 739 07.03.2005 #1 ali oem! postadoh ocajan, ranije ih je bilo, sad ne mogu da nadjem... svuda su box verzije od po 2.500 pa na dalje 🙁 zna li neko gde ima oem verzija?
ali oem! postadoh ocajan, ranije ih je bilo, sad ne mogu da nadjem... svuda su box verzije od po 2.500 pa na dalje 🙁 zna li neko gde ima oem verzija?