delimir je napisao(la):Vrlo brzo. To ce biti serija P4 6xx, ali po prvim testovima rade losije u 64-bitnom modu u odnosu na Athlone 64.
mristicm je napisao(la):da.znam ja to "losije"....nikad vise AMD.zato i pitam za INTEL-a...
😉
Ma da ! Intel je Intel :d Samo napred! 😉mristicm je napisao(la):da.znam ja to "losije"....nikad vise AMD.zato i pitam za INTEL-a...
😉
Sta? Hoces da kazes da nije ???drfedja je napisao(la):Ma da ! Intel je Intel :d Samo napred! 😉
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari