Šta je novo?

instalacija recnika problem...hitno!

Dusan87

Slavan
Učlanjen(a)
30.07.2004
Poruke
153
Poena
319
Imam recnik Longman Contemporary English ,koji je odlicno radio kada sam ga prvi put instalirao,ali sam u medjuvremenu formatirao disk i morao ponovo da ga instaliram.Dve nedelje je radio dobro,a posle toga kad god sam pokusao da ga pokrenem pojavila se sledeca poruka:Nt users should logon with administrator rights and run this application again.Ubacio sam cd,kliknuo na "run",ali ubrzo se pojavila ista poruka.Posle sam izbrisao instalaciju,i instalirao ceo recnik ponovo,i bas kad sam pomislio da je sve u redu,pojavi se ista ona poruka.
 
Poslednja izmena:
Pogledaj u event viewer-u pod 'applications' i 'system' (control panel -> administratove tools -> event viewer) koji je error kad probas da pokrenes program i reci nam
 
nisam nasao nijedan jedini error.

mozda je problem u tome sto sam usao u computer management -local users and groups -users i izbrisao Administrator? ako je to u pitanju kako da vratim na staro?
 
Longman je zasticen od kopiranja,safedisc-om.
Ako nemas original, tesko ces ga pokrenuti poslije 20-30 dana poslije instalacije.
Imas li original?
 
Da,sto je najgore imam original i bas zbog toga mi nije jasno u cemu je problem.Moguce je da su mi u knjizari nesto uvalili.
 
Da nisi mozda disableovao neki servis u medjuvremenu?
 
Nazad
Vrh Dno