Šta je novo?

Instalacija Lindowsa ?-problem

dkrickovic

Čuven
Učlanjen(a)
30.05.2002
Poruke
115
Poena
619
Kupio sam i 4 disk po redu i ista stvar,pokrenem setup iz windowsa ,drlja,drlja restart i eto mene ponovo u windowsu TAJ lindows je samo napravio 2 foldera ukupno 2 mega ,butujem sa cd-a posle 5 sekundi javlja da je zavrsio insta;laciju, fdisk,format c: fat 32 ponovo butujem isto-probao sam na 4 razlicite konfiguracije

Verzija 0.92 Lindowsshit

boom
 
Je l' te neko ter'o da probas taj garbage ?
 
ma mali experiment

Samo sam hteo da probam ,malo da se igram ,posto nemam pojma oko linuxa hteo sam da probam nesto izmedjuboom
 
dkrickovic je napisao(la):
Kupio sam i 4 disk po redu i ista stvar,pokrenem setup iz windowsa ,drlja,drlja restart i eto mene ponovo u windowsu TAJ lindows je samo napravio 2 foldera ukupno 2 mega ,butujem sa cd-a posle 5 sekundi javlja da je zavrsio insta;laciju, fdisk,format c: fat 32 ponovo butujem isto-probao sam na 4 razlicite konfiguracije

Verzija 0.92 Lindowsshit

boom

Evo o cemu se radi:

I am aware that there are three versions of LindowsOS already released:
Date Name Group
26.06.2002 Lindows.v1.1.1 DrL
26.06.2002 Lindows1.1.1_REPACK DrL
30.01.2002 LindowsOS.beta.v0.90 DrL
I personally have downloaded all three versions many times.
I downloaded from different sites as well as different isp's.
I had the same results each time with all three DrL release's.
They did not work period.
So , I wanted to make this contribution to the scene. A 100%
working version of LindowsOS SPX. This version will not run side
by side with windows xp. Your only option is to take over the hard
drive. This version will not work on the NTFS file system. Again , your
only option is to take over the hard drive.
I personally have this running on win2k side by side. I installed
Microsoft Office and am now using Microsoft Office in lindowsOS SPX.


E navodno postoji ova koja radi i ja je imam samo sto je nisam probao, pa ako te ne mrzi donesi prazan cd ta ti je snimim...
063-312-915

Milan
 
Iskreno ti predlazem da se manes Lindowsa i da pocnes od Linuxa (neke distribucije tipa Mandrake, Red Hat, SuSe).
 
Nazad
Vrh Dno