Šta je novo?

Kućna multimedija Info - koji brend -qhd 55-65" ~400e??

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

DukeLander

Administrator
Administrator
Učlanjen(a)
03.11.2008
Poruke
12,142
Poena
1,205
Treba mi tv od 55-65" koji ce zamenuti 7 god star LG kojem pocelo da probija pozadinsko.
Ne treba mi oled/qled jer tv radi 24/7, gde je led lg savrseno odradjivao posao.
Problem je sto sam bio do lokalnog marketa i prevelik je izbor 4k od 55" sa cenom od 300 do 400e tipa Nokia, TCL, LG, Philips, Hitachi, Coocaa, RCA, Telefunken, ChiQ, pitaj boga koji jos brendovi, za neke nikada cuo...
Svi izlozeni i upaljeni, meni kvalitet slike vrlo slican na svim, svi su uglavnom android sto mi je nebitno jer se kaci na media masinu.
Imas osecaj da je sve to jedna fabrika koja samo lepi razlicita imena.
Isto je i sa 65", stim sto se krecu od 400 do 600e.

Pitanje je ima li tu uopste razlike u kvalitetu, ili jednostavo uzeti bilo koji?

Samsung necu, imam losa iskustva sa njima.

Unapred zahvalan
 
Sticajem okolnosti imao sam priliku pre par godina da vidim ploču iz TV-a kupljenog u Beogradskom metrou, znači, teški Kinez, i jednog LG-a. Ploča hardverski identična, razlika samo u firmwareu.
Da, suštinska razlika je bila samo u displeju. Tako je i sa tim televizorima koje si nabrojao.
Odaberi onaj na kome ti se slika čini najprijatnijom za oko i koji ima najdužu garanciju ili najnižu cenu.
 
Mozes onaj zbog kojeg si mi zabranio da pridikujem u Xiaomi support temi, Mi TV 4S 55" ili 65" :D

Kada su sredili Netflix podrsku, poprilicno zaokruzen budzet TV.
 
Samsung QE50Q65TAUXXH
 
Pa u toj kategoriji su i Samsung i LG i Hisence... onda nista ne valja`?
 
Uzmi TCL, to bar znaš da ga pravi TCL i ima original Androidtv
Meni lično coocaa radi super posao, to je skyworth i ima takođe Androidtv. Platio ga jeftino, a lep je i dizajn, da imam više mesta, uzeo bih i veći isti takav.
Hisense imam kući neki osnovni. Ne volim njihov sw, i imam probijanje svetla na više mesta. Android bih mozda uzeo, ali mislim da neki što nije entry probija budžet.
Philips su nekad hvalili, drugar je uzeo onaj proslogodisnji top model, može da prođe, al mi to preskupo. Radje bih uzeo dva coocaa :)
 
Nazad
Vrh Dno