Šta je novo?

Infinix Note 11 Pro

veliki tesla

Poštovan
Učlanjen(a)
24.08.2014
Poruke
385
Poena
70
Imam mobilni telefon: " Infinix Note 11 Pro " , zelim da ga povezem sa autom Citroen C3. Lako sam usposavio: " BLUETOOTH " vezu ali nemogu nikako da povezem Android Auto na autu sa telefonom preko originalnog kabla za punjenje i prenos podataka. Neznam gde gresim i zasto mi auto nevidi telefon. Zelim da na touchscreen ekran auta vidim mapu puta koju sam postavio na telefonu, sto se tice razgovora u autu tokom voznje preko bluetooth veze savrseno funkcionise.

Dali jos neko ima slican problem?

Nemogu da nadjem podatak dali mi telefon podrzava MirrorLink® koji je instaliran fabricki u autu.
 
Toliko pregleda, jos kad bi se javio neko sa istim ili slicnim problemom i kako uspeo da ga resi.
 
Uspeo sam da telefon povezem sa autom i to preko obicnog Kineskog kabla za punjenje i prenos podataka. A sa originalanim kablom koji je bio uz punjac namucih se bespotrebno.
Molio bih za preporuku, ovaj telefon bih dao supruzi da ga korist jer je na njenom telefonu baterija pri izdisaju. Dali se moze kupiti nov telefon kod nas sa ekranom od 7,5 inca solidnik osobina do 400 - 450 evra i koji?
 
Vrh Dno