Šta je novo?

Imam problem

Damirche

Zapažen
Učlanjen(a)
27.06.2023
Poruke
20
Poena
15
Naručuo sam tv online preko jedne firme i sve ok, stigao uz račun, garanciju. Nakon nekog perioda nepoznat broj zove i kaže da su isporučili 2 Televizora. Jedan sam zadržao i da će doći po njega ili me goniti krivično. Nikakav drugi tv nije primljen. Zvao sam firmu od koje je naručeno i kaže da će ispitati. Šta se radi da li je neko imao ovakvu situaciju?
 
Ništa ne mogu ako nisi udario neki potpis ili slično gde piše 2 kom.
Ako ti na računu piše 1 kom,mogu i 101 da pošalju.
Realno nihov problem..
 
Oni kažu da nema veze sa njima jer oni tako ne komuniciraji sa kupcima, broj je privatan. Navodimo pozvaće me čim to reše. Stres čoveče kada ti tako neko nešto uradi
 
Reci samo da nema razloga da te zovu,i ne interesuje te dal ce da reše ili neće.
 
Čekam da me nazovu iz te firme da vide u čemu je stvar greška neka njihova ili tog vozača ko će ga znati
 
Pa ako imaš račun na komada jedan, zovi policiju i prijavi pretnju nasiljem, otimanjem...
Daj taj broj sa kojeg te zvali i spremi neke pajsere za svaki slučaj. Ako imaš neku ekipu u blizini obavezno dogovori dolazak :)
Mislim da bi dokumentovao slučaj zbog policije ... :) I ako te neko z*)(/&%va nema razloga da to trpiš.
 
Nazad
Vrh Dno