Šta je novo?

Ima neko iz Sarajeva ?

CountMike

Old but gold
Učlanjen(a)
01.07.2012
Poruke
11,428
Poena
1,105
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 9 7900x Arctic Liquid Freezer III 360
Matična ploča
ASrock B650 Pro RS
RAM
Kingston 6000 2x16GB.
GPU
Gigabyte, AMD Rx 6600xt
Storage
Kingston KC3000.1TB. Samsung 970 Evo Plus, 500GB. Samsung 960 Evo 250GB, , Cruical P1 1TB, Lexar NVME 2TB
Zvuk
On board Realtek 870
PSU
Seasonic 750W
Monitor
3 x 27"
Laptop
HP 630
Mobilni telefon
Samsung A12
Pristup internetu
  1. Mobilni internet
Treba mi mala pomoć. Kao što neki znaju, ja sam malo mator (75) pa skupljam nostalgiju.
Živeo sam U Sarajevu od 1950e do 1959e. Nisam bio tamo od 1973će. Gledam po Google maps ali je mutno i street ciew ne pomaže nešto je pobrkano
Adresa je nekada bila Krajiška 4 amislim da je sada Odobašina. Počinje iz Kranjčićeve i ide do Crnog Vrha iz visoko brdo, na vrhu mi je bila osnovna škola.. Blizu Matijinog Dvora, iznad stare vojne bolnice. Mislim da je ovo obeleženo crvenim to pravo mesto.
Voleo bih potvrdu a ako je moguće da neko slika bar sa ulice.
1661947975849.png
 
Ja sam iz Sa. Ako se ne varam pričaš o školi na Gorici? Ako je to, ta škola još postoji. Mogu slikati kad budem prolazio nekad pored. S tim da to nije ovo zaokruženo, škola o kojoj ja pričam je iznad nekih par stotina metara
 
Da, to je škola u kojoj sam išao u treći i četvrti osnovne.
1662020048054.jpeg
Prvi i drugi razred u jednoj školi na obali Miljacke, malo pre sada bivšeg mosta Gavrila principa. Velika škola sa dvorištem ispred ali nisam siguran na Googlu.
1662020322620.jpeg
Prvi dan škole, prvi razred tačno pre 66 gidine. Komšinica Dubravka Horvat.
1662020669523.jpeg
 
Poslednja izmena:
Ja sam iz Sa. Ako se ne varam pričaš o školi na Gorici? Ako je to, ta škola još postoji. Mogu slikati kad budem prolazio nekad pored. S tim da to nije ovo zaokruženo, škola o kojoj ja pričam je iznad nekih par stotina metara
Zaokružena je (verovatno) zgrada u kojoj sam živeo tih godina. to me naj više interesuje.
Možda ovu školu tražite?
Hvala, to je ta. .1 i .2 razred, učiteljica Mira a moja majka pomoćna za likovno i rukopis.
 
Poslednja izmena:
Zaokružena je (verovatno) zgrada u kojoj sam živeo tih godina. to me naj više interesuje.

Hvala, to je ta. .1 i .2 razred, učiteljica Mira a moja majka pomoćna za likovno i rukopis.
Ok, uslikam ti tu tu zgradu ako je još uvijek tu. Mnogo tih starih objekata se porušilo da bi nikli neki novi. Mogu ti napraviti i jedan kratki video, nije mi teško
 
Hej, nisam baš toliko mator ona je 20 godina starija. Osim toga nisam baš neki monaarhista. :)
 
Nazad
Vrh Dno