Šta je novo?

Ikom - Digitalna tv

Uzeo sam za sobu neki Tesla TV, ubacio CI modul, ali problem je što je ceo EPG sat vremena unapred.

Kada sam tražio kanale, prvo sam podesio na Srbiju. Potom sam promenio na Nemačku i ponovo skenirao, ali i dalje EPG ne prikazuje program kako treba.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Ako si na Ikomu, stavi time zone na GMT.
 
Da li vam onaj box od Ikom-a Powerbox 1822 radi direkt kad se nakaci bez splitera?
 
Uzeo sam Amiko A4 T2/C reciver, i na ikomovoj sam kablovskoj, promo 6 meseci, samo imam osnovni paket kablovske bez digitalne. Na Amiko reciveru imam da biram DVB-T i DVB-C kao varijante. Kad skeniram preko DVB-T varijante nadje mi samo 13 kanala, kad skeniram preko DVB-C varijante nadje 100 kanala al od tih 100 dva-tri rade normalno, cak i rts1,2,3 prva pink itd su izbagovani. U ikomu mi rekose, vi imate paket samo sa analognom kablovskom, a od pre 2 meseca ikom je onemogucio DVB-C for free, tj moras da imas njihov digitalni paket. Mene zanima sledece, dal se preko ovog dvb-t2 mogu iznaci ti analogni kanali? Jel ima neka fora? Ovaj Amiko A4 ima neke mnogo dobre opcije (android, snimanje kanala, itd) te mi je zao da ga se ratosiljam, a svakako cu preci na digitalni paket kad mi istekne ovaj promo paket, dal cu tad moci normalno koristiti Amiko A4 ili cu morati ici preko ikomovog digitalnog recivera koji nema ovako dobre opcije, dal iko ima digitalni ikomov paket i Amiko reciver?
 
Ne emituju signal preko dvbt2, on ti sluzi za zemaljske kanale. Ubodi neku antenu ili parce kabla ako si na dobroj poziciji i imaces kanale sa predajnika. Ikom emituje digitalne kanale preko dbvc mreze. Posto su kodirani trebace ti ili kartica koju ces ubaciti u ci slot na tv-u ili ces uzeti njihov box.
 
Radi RTS1/2 free preko DVB-C, samo baš ih briga da ti sređuju signal kada ne plaćaš uslugu.
 
Menja li se sutra lista kanala?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja sam bez skeniranja našao tri kanala (verovatno postavljeni na mesto nekih drugih). Može li neko da napiše frekvencije ili bar koliko uopšte ima novih kanala, da ne moram sve da skeniram? Hvala.
 
Tri nova kod analogne, još 2 hd kod dig. Imaš na sajtu freq. Inače čini mi se da su i ostali kanali bolji kvalitet preko dvbc nego ranije, otprilike 15%, recimo rts.
 
Ja sam bez skeniranja našao tri kanala (verovatno postavljeni na mesto nekih drugih). Može li neko da napiše frekvencije ili bar koliko uopšte ima novih kanala, da ne moram sve da skeniram? Hvala.

418MHz
Cinestar premier 1
Cinestar TV

490MHz
Cinestar fantasy
Cinestar premier 2

738MHz
Cinestar a&t

Preneto sa RTV foruma.
 
Hvala, našao svih pet.
 
Nazad
Vrh Dno