Šta je novo?

Igre za laptop sa Ryzen 5 5500U, 8gb RAM, SSD, 17,3"

nagard

Čuven
Učlanjen(a)
06.03.2004
Poruke
3,156
Poena
755
Može li neki savet šta bi od EPIC/STEAM/GOG igara bilo moguće pokrenuti na ovom laptopu?

Model procesora:
AMD Lucienne Ryzen 5 5500U do 4.0GHz
Dijagonala ekrana: 17.3"
Tip grafičke karte: Integrisana RadeonTM RX Vega 7
RAM memorija: 8GB
SSD: 512GB SSD

U prilogu "igre.txt" su igre koje su godinama skupljane kroz giveaway pa je došao trenutak da se sada nešto od toga i iskoristi.
  1. Prvi kriterijum - popularnost i kvalitet igre (bez sportskih igara)
  2. Drugi kriterijum - tečnost, igrivost, što manje grejanje
  3. Treći - filesize što manji
 

Prilozi

  • igRe.txt
    4.5 KB · Pregleda: 22
На овом сајту можеш проверити све што те занима:
 
Geforce NOW plati 10e mesecno i igraj kao covek.
Ja sam nekim krs racunarom igram igre koje rade bolje nego kad sam imao jaci racunar sa krstenom grafikom.
Kako li to funkcioniše... Piše da moze da se poveze sa steamom i igeaju igre koje se vec poseduju. Ajd probacu.
 
Фунционише баш лако.
Инсталираш апликацију,направиш налог,уплатиш претплату,повежеш стим,епик налогн и играш...
 
Ja sam probao ali je kasnjenje poprilicno i odaziv dugmica los.
 
Verovatno ti je loš net. Ja sam igrao na Free i Priority varijantama, na starom Athlonu II X4 630 (ATI 5770 grafika, 4GB RAM) i novijim i5-11400 i i5-10400 (integrisana grafika, 16GB RAM na oba) i nikakvih problema nisam imao. MTS optika 400/160.
 
Ја играм активно BF4 и ради за медаљу.
Нема лаг,кашњења,ради одлично.
Нет супернова. Не знам која је брзина нета,ваљда 150/?
 
Geforce NOW plati 10e mesecno i igraj kao covek.
Ja sam nekim krs racunarom igram igre koje rade bolje nego kad sam imao jaci racunar sa krstenom grafikom.
Treba prvo dobro proveriti da li su igre koje hoćeš da igraš uopšte dostupne preko streaming servisa. Kompletan Blizzard-Activision, Bethesda/Id (Elder Scrolls, Fallout, Doom itd), Rockstar (GTA, RDR 2) i Sony (Horizon Zero Dawn, God of War) katalog su nedostupni, na primer.
 
Мислим да су игре из приложеног фајла углавном доступне све колико сам гледао...
 
Nazad
Vrh Dno