MegaSkot
- Irish Transporter -
- Učlanjen(a)
- 04.12.2003
- Poruke
- 7,739
- Poena
- 2,555
Eto na kraju ove balade svi srecni, jedan moderator napustio forum, opljuvan je servis i sve to zbog kupca koji nije mogao da saceka da mu rese garanciju. Nije li to krasno...
Izvrtanje činjenica !
Jedini razlog njegove ostavke bi mogao biti napad drugog moderatora,bez osnove, na njegovo pisanje o ovom problemu.
No, nevažno, zna se ko je ovde uvek u pravu i veliki pozdrav za Wiza 🙂
Elem,"glede" teme: zanimljivo da je čovek dobio novi miš iako je ustanovljeno da je dotični u marathon testiranju radio savršeno:smoke: