Šta je novo?

"Igra godine" !

@spaxon

Cekaj, sto se vodenih biljaka tice pa i ima ih samo tri razlicite, lily pad, tangle kelp i sea-shroom, cattail valjda ni ne moze da se dobije. Pretpostavljam da nijedna biljka iz 6. reda i ne moze da se dobije jer su to "nadogradnje" osnovnih biljaka ili mozda gresim.


Inace nesto u ovom survival endless-u ne dobijam biljke, jel se uopste dobijaju biljke tu, dobijam samo cokoladu.
 
Brate....cim je tema otvorena, nabavio sam igru, ali nikako da probam. Kakav SFIV, kakav FM2009 i sva ostala cuda sto imam instalirano. Posle Zume, dugo me nesto nije ovako odusevilo :D
 
Brate....cim je tema otvorena, nabavio sam igru, ali nikako da probam. Kakav SFIV, kakav FM2009 i sva ostala cuda sto imam instalirano. Posle Zume, dugo me nesto nije ovako odusevilo :D

Kazem ti ja da je ultra zarazna, tek ces videti! :p
Jedva cekam nastavak ove igre, ako ga uopste planiraju.

@dsb
Igraj samo Adventure mod, nekada dobijem po 2-3 biljke odjednom u jednom level-u, recimo level 5-4, lupam sad posto nema pravila oko dobijanja biljaka, kad ti zapadne.
Nekad odigram i po 10-tak level-a i ne dobijem biljku :wall:
U survival endlesu sam cini mi se u startu dobio neku biljcicu, a posle toga jok, koliko god da ga igram nema nista od biljke.
 
Jedva stigoh do 250 ft. Hiljadu mi trenutno deluje kao nemoguca misija. Za sat vremena mi crv nabere tek oko 15k :trust: (basta u full)
 
Do koje zastavice ste dosli igrajuci endless survival?
 
Ja isto stigao do 34 i ne vidim kako bih ikako mogao to da poboljsam.
 
Heh takodje 34...Jednostavno previse ih dolazi tipa 3-4 Garganutana sa crvenim ocima i dok kokash jednog ostali napreduju malo po malo...a kad ti rascopaju biljku koja zapali bean gotovo je :)

Ali mislim da najvise od svega mrzim bandzi jumpere :) i one ice traktore :)
 
Heh takodje 34...Jednostavno previse ih dolazi tipa 3-4 Garganutana sa crvenim ocima i dok kokash jednog ostali napreduju malo po malo...a kad ti rascopaju biljku koja zapali bean gotovo je :)

Ali mislim da najvise od svega mrzim bandzi jumpere :) i one ice traktore :)

Uhh, muka mi je od tih ice traktora :cuss:
 
ice traktori su laganica kad imas Spikeweed (bodlje) brzo se prave, ne kostaju puno.. stavis ih na pocektu kad oni krecu, ako ih nabudzis u silver miran si sto se tice traktora
 
Moraš da paziš jer svaki put kada ice traktor pređe preko silver spajka on skine jednu bodlju, tako da imaš otprilike x3 da ga iskoristiš pre zamene.
 
Znam ja to sve :)
Ali u survival endless-u posle 30 partije, traktori idu kao blesavi, bude ih na desetine komada, ne mozes da postignes da ih postavljas+dzinovi ih udaraju i unistavaju :(
 
Zuma nastavak se pojavio, da li ima nagovestaja za "Zombije"?
 
Ivinjavam se sto vracam temu iz zaborava:) , ali da li postoji nacin da se u nekom
obliku config fajla izmeni vrednost reacharge-a onih lezeceih policajaca Spikerocksa sa very slow na fast.
 
Postoji trainer sa kojim mozesh da radish svashta. Moj ortak je s njim doshao do 200 i nekog novoa u survival modu :d
 
Poslednja izmena:
Zna li neko gdje igra smješta savegame? Igrao sam noćas demo, vidio ovu temu i na brzinu skinuo demo pa pokrenuo "samo da vidim", pa sam zalomio i sad bih volio prebaciti savegame u full verziju. U full verziji imam userdata folder ali je on prazan, iako je igra uredno snimila dokle sam stigao (prešao jedan nivo). A u demo verziji ni nemam taj userdata folder iako igra uredno pamti da sam na Level 2-1.
 
Trebalo bi da se nalaze u " userdata " folderu. Pogledaj da li su kojim slučajem hidden.
 
U "userdata" nemam čak ni hidden fajlova, prazan je.
 
Kod mene u " userdata " ima sest nekakvih .dat fajlova sa ikonom GOM playera kojeg koristim.
Inace nemogu da nadjem nista sto bi licilo na nekakav config fajl u svim folderima igre ukljucujuci i "hidden"

Ako moze link za trainer koji sigurno radi posto guglanjem vidim da ima ovih koji izazivaju crash igre, a neigra mi se od pocetka.
 
Poslednja izmena:
e super je igra. Ja poceo da igram, kad je zena videla, odusevila se, sad ne mogu da dodjem do racunara. :) Presla je avanturu vrlo brzo. Sad igra onu slagalicu sa onim vazama. Koliko puta treba da se odigra ona endless vaza, te streak1, te streak 2, te streak 4? Jel petica poslednja? Dodjemo do cetvorke i onda sve iz pocetka? To malo smara kad moras nesto da igras milion puta.
 
Koliko puta treba da se odigra ona endless vaza, te streak1, te streak 2, te streak 4? Jel petica poslednja? Dodjemo do cetvorke i onda sve iz pocetka? To malo smara kad moras nesto da igras milion puta.

Pa i zove se endless zato što ima 5 nivoa :p end (kraj) less (nedostaje-nema) :D
 
Vrh Dno