Šta je novo?

iGo za iPhone 3GS ili android

JSN

Slavan
Učlanjen(a)
17.01.2009
Poruke
273
Poena
319
izvinjavam se ako je bilo price negde o tome...ali interesuje me
jel neko ima instaliran iGo na iPhone-u ili nekom telefonu koji radi na Android platformi ako ima molio bih da podeli svoje utiske sa mnom
jer sam jako radoznao...imam mogucnost za iPhone ali do sad mi nije bio interesantan jer nije radila navigacija ni jedna meni poznata ( garmin , igo ) na njemu
ali posto sam cuo da postoji iGo i za iPhone...uzeo bih ga deffinitivno

evo i linka zvanicnog...ali nekako sam neverni toma dok ne ivdim i ne proverim :D

Hvala unapred

P.S. ako sam omasio deo foruma molim moderatore da ne brisu nego samo da prebace gde treba....
 
Da, postoji iGo, ne znam bas kako radi za iPhone 3g, uglavnom je dobijao reci hvale, tako da za 3gs moze biti samo bolje, i brze. Neko ce ti sigurno dati precizniji odgovor. ;)
 
Postoji iGo za iPhone, malo sam ga probao na 3GS-u i radio je sasvim dobro.
 
Radi iGo i na 3G... ali ima jedan problem.. Obzirom da IPhone OS ne podrzava multitasking (u stvari podrzava ali ne za sve aplikacije) iGo se gasi ako ti stigne poruka ili poziv. Naravno.. posle toga ce se odmah startovati, ali to traje... 1-2 min.
 
A ako ga sam stavish u background ? :)

Problem IGOa na 3G je u tome shto ako ne zivish u vojvodini, domet ce ti biti krsh i stalno ce ili lagovati ili se gubiti signal, a to ni malo nije interesantno i teshko upotebljivo u odnosu na standalone uredjaj. Za 3GS kazu da je to dosta popravljeno, ali nisam imao priliku da probam na njemu IGO..
 
Meni IGO na 3gs radi odlicno, osim vec pomenutog problema sa prijemom poziva ili poruka, cak mi lepse radi od MIO navigacije u kolima :)
 
radi na 3Gs odlicno, uz Backgrounder aplikaciju nemas problema. I 2-3 puta se brze ucitava nego na 3G
 
Nazad
Vrh Dno