Šta je novo?

iGO Primo 2012 Android

Uh, nemam pojma to ti ne mogu reći dok ne probam.
Ima ovde ljudi koji to mnogo bolje poznaju. Ovih dana se dosta pričalo u temi za gnex
 
ljudi jel moguce na Igo naci ulicu DJure DJakovica ili vojovoDJAnsku? :) juce prolazim kroz ulicu on je uredno vidi sve sa đ, ali ne mozes da je upises da ti je nadje
 
Ima da se podesi srpska tastatura. Mislim bas u tom delu kada se traze adrese. Ne znam napamet. U svakom slucaju najmanji problem je to kod iGO-a
 
pardon imam my way igo, ne ovaj novi - ne moze, nema ga cak ni u spisku ulica. ne kapiram... :smash:

aha skapirao sam, ukuca se vojvo pa tek onda na spisak ulica, ja sam isao pre. znaci nije samo kardelj imao "zasto jednostavno, kad moze komplikovano" :) no nikad ne bih znao da postoji ulica Šumske ekonomije, da nisam ovo prtljao

p.s. a koji su to drugi porblemi?
 
Poslednja izmena:
Instalirao sam na sto jada igo primo i imam par pitanja - kako da provjerim koje verzije mapa imam i kako da stavim da mi prikaz bude samo latinica, sad sam izabrao srpski jezik i imam pola stvari na latinici a pola na ćirilici (kod mape i kod pretraživanj adrese).
 
Koji ce ti basemap? Ja ni nemam basemap, odma sam obrisao. Ubaci koje ti trebaju drzave i kraj price.
 
Moze li mala pomoc elem instalirao radi gps,navodi ide mapa I sve ali nema glasa jednostavno nem.Imam instaliranu Nevenu.Resenje?
 
Da nisi na nekom lite romu, neki koji su bili na neat lite romu na s2 nisu imali glas (navođenje) dok nisu ubacili removed app
 
Poslednja izmena:
Mislim da nije lite iz Maja je o.g.
A to removed appk ne znam sta je
 
Lite je rom gde je neko izbacivao, menjao itd neke stvari u njemu. Za s2 postoji Neat lite rom od člana ovog foruma j. Saša. On je izbacio neke alokacije koje mogu da se vrate pa to je remove app... Pošto ti nemaš takav rom, nemam ideju zašto nemaš zvuk
 
Poslednja izmena:
A pa nije sg2 nego galaxy nexus.
 
Zna li neko da li je moguće u Contrastu kupiti novu mapu za auto navigaciju?Plane Plus je up to date,ali nema još uvek dopune iz 2012 za CD verziju.
 
Meni IGO primo puca pose par sekundi. Citao da je zbog DCIM foldera. Jel postoji neka druga fora? Nije mi root-ovan One X.
 
Nije ni meni rootovan HTC DS , a sa novim romon ICS 4 , navigacija radi savrseno.
Za mece rezolucije ima onaj *.gro file koji se ubaci u root igo foldera.
 
Jel ima neko problem: pokrenem prvi put bez problema,ugasim kad zavrsim - na exit - i onda nece da pokrene sve dok ne iddem u apps pa na clear data,onda pokrene iz prve?? (iGo primo, nexus JB)
 
Pitanje Instaliran igo primo radi sve ali nema zvuka nece da prihvati srpski nevenu nego prebacuje na tts pro.Kako iskljuciti tts pro?Phone je gnex rootovan stock ROM.
 
Isti problem bio kod mene na S2. IGo Primo koji je besprekorno radio, odjednom izgubio glas, prelaskom na JB 4.1.2.
Rešenje: ljudi napravili novi iGo apk fajl koji rešava ovaj problem, Nevena se ponovo čuje :)
 
pozdrav
kako da imena ulica koja su popup,budi kao kod igo 8.3 stalno vidljiva
i kako da mi detalji karte budu krupniji,posto su ulice suvise sitne
zahvaljijem
 
Nazad
Vrh Dno