Šta je novo?

Idete li na BenchForum preko vaseg mobilnog telefona? :-)

domcale

Slavan
Učlanjen(a)
18.04.2009
Poruke
2,142
Poena
230
Neka se jave oni koji idu preko svog mobilnog telefona na BenchForum, i koliko su dugo tako na njemu, jer kao sto svi znamo, nije to bas tol'ko jeftino :) Usput mogu da kazu i kako idu (Opera Mini, fabricki browser, ili vi koji imate vase smartphone-ove, recite kako idete, jer ne'am ja pojma koje vi tamo browsere imate, neinformisan sam :p)
U ovo se moze svrstati i surfovanje i preko kucne wireless mreze, a to je free, osim sto mora da se placa preplata za net, osim ako komsiji ne kradete net :D

Ja sam isao dok mi je 'fon bio ispravan, ali posto vise nece da prihvati podesavanja za GPRS, nema nista od toga.
A drugi 'fon koji imam, BenQ Siemens EF-81, ucita pola strane i kaze: "Insuficient memory to do such operation" i nema nista, otvori stranu do Memorija :)

Mozete i da navedete koliko podata svucete dnevno. Ja sam skidao i urnebesnih 1~2 MB, a jos sam i isao i preko Bench Arhive, posto ona jede malo KB. :)
 
Poslednja izmena:
Koristim operu mini na EF81 i otvara najnormalnije ceo sajt. FW je vodafone. Kad se ulogujes imas skroz dole levo becnch-mobile temu koja ce ti resiti sve probleme :)
 
Bas sam sinoc pokusao preko Samsung C3050, dobio sam poruku "not enough memory" i rek`o fala dovidjenja :) inache nije smartphone
 
Idem preko ipoda, da li se to racuna :) ?
 
Normalno, da :)

@ psaras

Mogu ja da sanjam da dodjem do kraja stranice... kad on ucita do pola i kaze da nema dovoljno memorije za takvu operaciju.
Samo da hoce GPRS na mom k850. Muci me to sto je ustvari pre radio, a sada nece :wall;
 
Poslednja izmena:
otvaram preko n82 sa fabrickim browser, zgodna stvarcica ako ste u prevozu preko 066 mreze gde se dobijaju uvek free mb-ti, a koristim i kuci preko wifi-a
 
Koristio ranije na E51, a sad na 5800, fabricki browser. Uvek preko wifi...
 
Koristim operu mini i standardni androidov browser, inače imam u paketu 320 MB pa ne znam koliko dnevno potrošim ali nikada ne pređem ovu granicu.
 
da, preko e71 i opere 10 mobile
 
Ovaj moj se bori i sa pozivima :) a kamoli sa netom :d
 
E51
wifi
benchforumpda
 
Na K770i i fabricki browser i Opera Mini lepo otvaraju (iako je opera osetno brza) bench forum, ali zbog cena (i monopola koji se drzi na) GPRS usluga, jednostavno nije isplativo. Lakse je sesti kuci za komp i ici svuda po netu, nego placati ove nenormalne cene.
 
Ne bi bilo lose da se pokrene anketa po ovom pitanju.
 
Ne (mada generalno Net ne koristim preko mobilnog - ne vidim svrhu, osim kad mi nešto treba izuzetno hitno, tipa 2 minuta na svaka 3 meseca ;) ).
 
Ne bi bilo lose da se pokrene anketa po ovom pitanju.
Ja sam za :) i idem da je otvorim :D
Bice crno na belo: Posecujete li bench preko vaseg mobolnog telefona- da/ne i gotovo :)
Odradjeno, samo da neko od modova/admina odradi onu verifikaciju/proveru/sta god to bilo.
 
Poslednja izmena:
Posecujem, preko opere mini + wifi. Kinez j kevu po tim pitanjima. I sirotinja sad moze da se zabavi bezicno:D:d
 
Posecujem, ali samo kad sam na faksu jer imaju wireless tamo :D
 
Upravo sam na benchu preko moba :D
E72 i opera mobile 10beta. Uglavnom wifi, tj na faxu ili kuci pred spavanje u krevetu hehe :)
Imam i kupljene MB preko telenora ali ne koristim za forume, samo ako mi treba hitno. Inace radi brzo i preko gprsa, najveci faktor je, normalno, brzina kretanja. Dok preko wifija sam bas iznenadjen brzinom ove opere, skoro kao na pc-u.
 
sto ne skines operu 10 mobile finalnu verziju :) upravo sam sada na benchu preko nje i odlicno radi
 
Vidim ima vas dosta... :)
Postali ste zavisni od bencha kad bas morate i preko mob-a da idete :D
 
Poslednja izmena:
sto ne skines operu 10 mobile finalnu verziju :) upravo sam sada na benchu preko nje i odlicno radi

Da znas da cu morati (nisam ni znao da je izasla), ova ima neke momente posle duzeg surfovanja da samo zablokira i ne radi nista, moram da je restartujem... :)
Da li sam zavisnik ili ne, to je diskutabilno, ali dosada ucini svoje :D
 
Samsung 5230 i Opera mini. 90% vremena provedenog na forumu je preko telefona, uglavnom dok sam u prevozu, a kako imam 900MB u paketu, ne sikiram se za net.
 
Nazad
Vrh Dno