Šta je novo?

IBM T41 ponuda

tomcat

Čuven
Učlanjen(a)
16.01.2002
Poruke
10
Poena
604
Imam ponudu za sledeci laptop

IBM ThinkPad T41

Centrino 1.6Ghz
768Mb RAM (333Mhz)
40Gb HDD (5400RPM)
32Mb Ati Radeon 9000
14.1" TFT (Active matrix) 1400x1040
DVD-RW / CD-RW
Bluetooth
400GB/s mreza
wiraless network
infrared
56K modem
dodatna baterija
torba
punjac
2.1Kg

Sve za 1000 evra. Da ili ne sta vi mislite?
 
za pocetak napisi oznaku tipa XXXX-XXX da vidimo koja je fabricka konfiguracija...
da li si siguran da ima dvd rezac?
u kakvom je stanju? baterija/e?
 
Ako baterija drzi onoliko koliko treba tj oko 5 sati onda nije mnogo - uzi ga . A ako ti nije mnogo bitna tezina probaj da nadjes R40 1.3 centrino .... i ustedis 300 do 350 jevreja. Doduse u R40 nemas dvdrw nego combo ali sve su to nijanse.
 
ladjo78 je napisao(la):
A ako ti nije mnogo bitna tezina probaj da nadjes R40 1.3 centrino .... i ustedis 300 do 350 jevreja. Doduse u R40 nemas dvdrw nego combo ali sve su to nijanse.


eh da je samo tezina..... i kad bi neko bio lud da proda r40 za 650e.... Za te pare jedino sa integrisanom grafikom i uz ovo 1.3 jedno celeron pored :). To je nenormalno dobra cena za t41. To je onaj jaci model za 9000 grafikom i SVGA+ ekranom, pa jos i dodatna baterija....... Ajde bas napisi da li si ga kupio, da ne bude ovo jedna od onih lovackih prica "kupio ortak od burazera, pa cu sad i ja"
 
ako zec nije u loncu koja je poenta u ljushtenju luka :)
kako ja to gledam :
svaki komp koji je problematichan moze da se napakuje da odredjeno vreme radi ok i da se ne vidi neki bad sector il sl.
Komp je u SA dakle i taj je odande i sad ti to kupish, on baci kashiku za npr 20 dana.
i sad ti shaljesh mail e prijatelju ja tebi 1000 ti meni krsh
aj da se opet menjamo
a prijatelj kulira negde u drugoj zemlji...
pa ti razmisli vredi li
 
mislis da je to? recimo da sam zabrinut, ali da mi se u isti mah jako nabavlja doticni. Na sta da obratim posebno paznju kod preuzimanja i cime da ga najbolje testiram?
 
Poslednja izmena:
Kao sto ti rekoh nije to los komp para nije mala ipak je to polutka a ne novo luce
A ti razmisli shta tjesh ako neshto baci kashiku?
koliko evra dodje samo drugi dvd-rw za laptop jel a gde je neshto kuplje ..
Po meni se lichno ne isplati. Al ako te netje boleti da dash taj novac ti lepo na telefon pa kazes tom liku dam ti 750 eura pa chekaj da vidish shta on kaze i da se nadjete negde na 870 il tako neshto
 
to3a je napisao(la):
Kao sto ti rekoh nije to los komp para nije mala ipak je to polutka a ne novo luce
A ti razmisli shta tjesh ako neshto baci kashiku?
koliko evra dodje samo drugi dvd-rw za laptop jel a gde je neshto kuplje ..
Po meni se lichno ne isplati. Al ako te netje boleti da dash taj novac ti lepo na telefon pa kazes tom liku dam ti 750 eura pa chekaj da vidish shta on kaze i da se nadjete negde na 870 il tako neshto

Neces se ti nakupovti polovnih laptopova sa tim stavom. Da li ti imas predstavu koliko taj laptop kosta nov? A ti lepo uzmi 870 evra i kupi nov i tvojoj sreci nece biti kraja.
 
Ako je u ok stanju, T41 vredi te pare, ali bi meni iskreno bila frka da kupim polovan lap od nekog tipa koji je u drugoj drzavi....I molio bih bez komentara:"Ishao bih ja u Sarajevo da ga trazim" - to ne ide bash tako...
 
Nazad
Vrh Dno