Šta je novo?

Hydra vision - za sta sluzi ?

  • Začetnik teme Začetnik teme Vocko
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Vocko

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
2,516
Poena
679
Sve je receno u topicu.
Takodje me zanima da li nekako sa Ati-jem moze da se igra na 2 monitora (tipa Parehelia)

thnx
 
Hydravision sluzi da bi lakse mogao da upravljas dual-view modovima.

Ne znam za igranje na dva ekrana, ali mogu recimo dva DivX-a u isto vreme ili dva DVD filma (ja probao i radi). Za igrice mi nije palo napamet, jer nikada nemam instalirane de igre (ako ne racunam minesweeper i pasijans 😉 )
 
Nazad
Vrh Dno