Šta je novo?

Huawei Watch 3 Pro

Da li na ovom satu moze da se ucita GPX ruta sa recimo Wikiloca ili Komoota i da se sat koristi kao uredjaj za navigaciju?
 
Mozes li zamislit oni sto kupe Samsung watch 4 i pune skoro svaki dan.
Taj sam. Nasjeo sam na reklamu, prodao GT2 i kupio Samsung Watch 4. Pokajao sam se odmah nakon par dana. Realno, to je dječija igračka. Sad razmišljam da kupim Huawei Watch 3. Interesuje me ima li E-sim i koliko dana traje baterija kad su mu wifi i E-sim isključeni, a kolko dana traje kad su uključeni??
 
Da ima esim
Kod Huawei watch 3 baterija traje 3 dana na smart moodu dok imas onaj long life mod do 17 dana dok na pro verziji moze od 4-5 dana smart modu long life mod do 21 dan
Esim nisam koristio jer u bosni nema ni jedan operater da ima tu funkciju sad trenutno, a vjerujem da e sim uzima svoj dio kolaca tu.
 
Da ima esim
Kod Huawei watch 3 baterija traje 3 dana na smart moodu dok imas onaj long life mod do 17 dana dok na pro verziji moze od 4-5 dana smart modu long life mod do 21 dan
Esim nisam koristio jer u bosni nema ni jedan operater da ima tu funkciju sad trenutno, a vjerujem da e sim uzima svoj dio kolaca tu.
1. Kad koristim "Long life", šta je sve isključeno i koliko je sat izgubio na funkcionalnosti?
2. Ako mi je isključen E-sim (mislim da ga ima mtel), koliko onda traje baterija?
 
1. Kad koristim "Long life", šta je sve isključeno i koliko je sat izgubio na funkcionalnosti?
2. Ako mi je isključen E-sim (mislim da ga ima mtel), koliko onda traje baterija?
Na long life modu ti bude isključene aplikacije sistem ti se pretvori u lite os nesto slicno ko gt 2 pro imas ono najbitnije da zoves , da saljes poruke
A tome ti moze rec @risa
 
Na long life modu ti bude isključene aplikacije sistem ti se pretvori u lite os nesto slicno ko gt 2 pro imas ono najbitnije da zoves , da saljes poruke
A tome ti moze rec @risa
Pa onda je bolje da kupim Watch GT 3, jer ako bi kupio Watch 3, stalno bi mu bila uključena opcija "Long life", pa mi dođe na isto.
 
Malo je i veći ekran na GT 3, cena je tu negde. Ali slaba ponuda za NG, nove serija 3 skupa, a 2ka se ne spušta.
 
Pa onda je bolje da kupim Watch GT 3, jer ako bi kupio Watch 3, stalno bi mu bila uključena opcija "Long life", pa mi dođe na isto.
Gura 4-5 dana u smart modu. Aplikacija sve više. Dosta ljudi je uzelo Watch 3 Pro, vidjam ih svako malo. Rad apsolutno fluidan a i kako ne kada ima 2 GB RAM-a - GT serija 32 MB RAM-a.

Da je duplo jeftiniji pa i ajde, ali nije.
 
Na kraju sam kupio HW3. Zanimljivo, Huawei Watch 3 nema kalendar, niti ga ima u aplikacijama. A nema ni "sound recorder".
 
Koji HW satovi imaju sound recorder? Cool.
Znam da nemaju, ali tako jednostavna aplikacija bi trebala biti dio HW ekosistema, kao i kalendar.
Sve se to moze instalirat, kao i google aplikacije.
Vjerovatno može, ali ne bi bio optimizovan za veličinu displeja. Tako sam ja na Samsung Galaxy Watch 4 instalirao Google Asistant-a, pa sam ga obrisao jer veličinom nije bio optimizovan za tu veličinu ekrana. Poenta je bila da bi kalendar i sound recorder trebali biti predinstaliran dio Harmony sistema jer ih konkurencija ima.
 
Znam da nemaju, ali tako jednostavna aplikacija bi trebala biti dio HW ekosistema, kao i kalendar.

Vjerovatno može, ali ne bi bio optimizovan za veličinu displeja. Tako sam ja na Samsung Galaxy Watch 4 instalirao Google Asistant-a, pa sam ga obrisao jer veličinom nije bio optimizovan za tu veličinu ekrana. Poenta je bila da bi kalendar i sound recorder trebali biti predinstaliran dio Harmony sistema jer ih konkurencija im

Znam da nemaju, ali tako jednostavna aplikacija bi trebala biti dio HW ekosistema, kao i kalendar.

Vjerovatno može, ali ne bi bio optimizovan za veličinu displeja. Tako sam ja na Samsung Galaxy Watch 4 instalirao Google Asistant-a, pa sam ga obrisao jer veličinom nije bio optimizovan za tu veličinu ekrana. Poenta je bila da bi kalendar i sound recorder trebali biti predinstaliran dio Harmony sistema jer ih konkurencija ima.
Trenutno koristim youtube , Whatsapp , google maps, Google Chrome , Spotify i google calendar na watch-u koji su perfektno optimizovani, ne vidim nikakvu zamjerku.
 
Trenutno koristim youtube , Whatsapp , google maps, Google Chrome , Spotify i google calendar na watch-u koji su perfektno optimizovani, ne vidim nikakvu zamjerku.
Treba mi samo Google kalendar i sound recorder. Kako si instalirao Google kalendar na svoj sat?
 
Imas na ovoj temi kako se instaliraju aplikacije, samo se vrati par stranica u nazad sve sam objasnio.
 
Koristim usluge m:tel-a (iz Republike Srpske sam)... M:tel već godinu dana nudi E-sim uslugu, međutim u mojoj aplikaciji dobijam informaciju da usluga nije podržana. O čemu se radi??
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-01-16-19-55-50-53_efaee9233a816a5de5fd5a4cb49356f4.jpg
    Screenshot_2022-01-16-19-55-50-53_efaee9233a816a5de5fd5a4cb49356f4.jpg
    67.9 KB · Pregleda: 72
1. Može li se aktivirati "Celia" asistent u regionu koji nije zvanično podržan?
2. Da li je neko sa Balkana aktivirao E-sim, pošto čitam da nijedna država bivše Yuge nije u regionu koji podržava E-sim na Watch 3?
 
Podržano i ovo. Još samo wallet i neka dobra email app da nam stigne.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220129_213419.jpg
    Screenshot_20220129_213419.jpg
    41.8 KB · Pregleda: 61
Dobro je da je neko krenuo sa tom uslugom. Valjda ce drugi pratiti primer
 
Koliko kosta ta usluga kod A1, taj esim isti broj deli sve sa primarnom karticom i paketom koji se koristi, minuti, net?
 
Koliko kosta ta usluga kod A1, taj esim isti broj deli sve sa primarnom karticom i paketom koji se koristi, minuti, net?
To još nisam proverio, kontam da ću sledeće nedelje. Više čekam leto i mogućnost da "zaboravim" telefon kod kuće.

Važno je da se usluga po usluga aktivira i da će ovaj sat biti još bolji u godinama ispred nas :)

Sada ga gledam kao impulsivnu, glupu kupovinu, ali barem sam miran, prošla me je želja :)

A u odnosu na ostale Huawei satove - još će i opravdati cenu ovim mogućnostima koje dobijamo polako.
 
To još nisam proverio, kontam da ću sledeće nedelje. Više čekam leto i mogućnost da "zaboravim" telefon kod kuće.

Važno je da se usluga po usluga aktivira i da će ovaj sat biti još bolji u godinama ispred nas :)

Sada ga gledam kao impulsivnu, glupu kupovinu, ali barem sam miran, prošla me je želja :)

A u odnosu na ostale Huawei satove - još će i opravdati cenu ovim mogućnostima koje dobijamo polako.
Javljaj utiske 😊 imam par pametnih satova ali nisu LTE, ovo ako zaživi, mnogo ce olaksati život kako na poslu tako i u slobodno vreme
 
Читам данас на "preporučamo" да је код нас стигао и Huawei новчаник.
Да ли га је неко успио активирати?

 
Читам данас на "preporučamo" да је код нас стигао и Huawei новчаник.
Да ли га је неко успио активирати?

Koliko vidim ovde se spominje samo Hrvatska nazalost od balkanskih zemalja :(
 
Koliko vidim ovde se spominje samo Hrvatska nazalost od balkanskih zemalja :(
Piše da je dostupna u cijeloj srednjoj i istočnoj Europi. Možda i nas iz jugoistočne Evrope ubace u promet...

P.S. Kod mene se danas u Huawei Health pojavila opcija dodavanja kartica, doduše za vijerne potrošače...
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-01-30-20-27-22-86_efaee9233a816a5de5fd5a4cb49356f4.jpg
    Screenshot_2022-01-30-20-27-22-86_efaee9233a816a5de5fd5a4cb49356f4.jpg
    139 KB · Pregleda: 47
Huawei novčanik funkcioniše preko aplikacije "Curve", koja nije dostupna za RS (BiH), ali kad se skine apk... Dijelom je funkcionalna... Dozvoljava da napravite profil, nudi BiH kao zemlju odakle kreirate profil, prepoznaje BiH telefonski broj... Međutim, mjesto prebivališta je geografski ograničeno pa se ne mogu zasad unijeti podaci. Dakle, još uvijek nemamo punu funkcionalnost, da ispravim prethodni post. Mislim da je i za Srbiju ista situacija.
 
Pitanje za ljude koji su kupili sat - da li ste kupili Classic ili Elite? (Elite nalazim samo kod "mađara" i to po drastično većoj ceni u odnosu na Classic)
..ne vidim da negde može da se nabavi posebno titanium narukvica za njega, a ne znam koliko bi se stainles steel narukvica uklopila sa kućištem sata?
 
Nazad
Vrh Dno