Šta je novo?

Huawei Watch 3 Pro

Prvo sto moras instalirati na mob je aplikacija bugjaeger imas je na google store imas premium versiju i free versiju ti instaliraj free verziju, e kad instaliras , moras otic na sat settings i ides sto pise about-> build nummber klikas 3 puta da postaneš developer, poslje toga ce ti se otvoriti developer opcije.
Udjes u te developer opcije upalis ove debugging za povezivanje preko wifi i hdc
Onda odes na aplikaciju bugjaeger na mob onda idete na onaj utikac tu kliknete pojavit ce vam se konekt i ip adresa idete search da trazite uredjaj na satu ce vam se pojavit da prihvatite upravljanje uredjajem.
Kad se spojite imate na prvoj stranici na aplikaciji od bugjaeger vidjecete da ima opcije enable automatic rotation i itd i sad vidite dole na dnu opciju <> tu kliknete da date komandu za sat da moze odkljucat za instaliranje aplikacija kucate pm disable-user com.android.packageinstaller i potvrdite. sledece morate skinut aplikacije ja sam se ubaciju u spansku grupu u telegram tu sam skino aplikacije https://t.me/Recreativos_org
Kad skinete aplikacije, idete u aplikaciji ( bugjaeger ) gdje pise packages imate gore na vrhu ko + da dodate apk file i tu dodate apk koji ste skinuli, ako me niste skontali imate video na spanskom pa ce te imat malo bolje upute krastavac nisam preko pc da vam bolje objasnim
 

Prilozi

  • 16353208431613199341380735914694.jpg
    16353208431613199341380735914694.jpg
    83.6 KB · Pregleda: 114
  • 16353208650478205859649545246409.jpg
    16353208650478205859649545246409.jpg
    82.2 KB · Pregleda: 69
  • Screenshot_2021-10-27-09-51-46-403_eu.sisik.hackendebug.jpg
    Screenshot_2021-10-27-09-51-46-403_eu.sisik.hackendebug.jpg
    32.5 KB · Pregleda: 66
  • IMG_20211027_095740.jpg
    IMG_20211027_095740.jpg
    32.9 KB · Pregleda: 66
  • IMG_20211027_095716.jpg
    IMG_20211027_095716.jpg
    57 KB · Pregleda: 110
Sto se tice aplikacija imate google maps, chrome , Spotify , whatsapp , youtube , vanced , tunein , here maps , alexa ultimae , facebook , pato player tu gledate live streaming , al iskreno od svi ovih aplikacija korisne su samo Spotify i what's app ostalo je nije korisno mislim nije pregledno na satu.
 
Kakva je kompatibilnost sa iPhone telefonima? Više mi se svinja ovaj sat od kockastog AW ali ne bih voleo da imam “poluproizvod” u tom slučaju. Ono sto mi je najbitnije su health aplikacije. Takođe da li se može plaćati ovim satom ako imaš iPhone?
 
Kakva je kompatibilnost sa iPhone telefonima? Više mi se svinja ovaj sat od kockastog AW ali ne bih voleo da imam “poluproizvod” u tom slučaju. Ono sto mi je najbitnije su health aplikacije. Takođe da li se može plaćati ovim satom ako imaš iphone
Koliko sam ja vidio na recenzijama bit ces ogranicen sa nekim aplikacijama koje traze instalaciju na tvoj iPhone.
Međutim nemas ti aplikacija dostupni na Iphonu to jest na apple storu.
Sto se tice placanja preko sata meni pise da nije dostupno za nas region.
 
Koje sve funkcije su isključene kad aktiviram ultra stednju baterije ili kako se vec zove?
U pitanju je Watch 3 pro
 
Koje sve funkcije su isključene kad aktiviram ultra stednju baterije ili kako se vec zove?
U pitanju je Watch 3 pro
Iskljuci ti se wifi i aplikacije nisi u mogućnosti da korsitis imas aplikacije iste ko na lite verziji sto dobije huawei watch gt 2 pro
 
Hvala.
Hoću da testiram trajanje baterije pa zato pitam
 
Probaću jer realni mi ne trebaju sve app.
Nisam takav korisnik...tipa stres, temperatura, O2 u krvi :)
Da može da meri alkohol u krvi ne bih se predomišljao (y)
 
Probaću jer realni mi ne trebaju sve app.
Nisam takav korisnik...tipa stres, temperatura, O2 u krvi :)
Da može da meri alkohol u krvi ne bih se predomišljao (y)
Slazem se sa tobom ,evo vec mjesec dana ga korisitim i prezadovoljan sam sa njim.
Kad sam ga vidio na internetu ,svidio mi se odmah zbog izgleda i znao sam za posljedice zbog harmony os.Jer nema nekih aplikacija al eto i to se dalo rjesiti i opet ne koristim te aplikacije.
Samo jedina stvar koja me samo boli jest da ne mogu odgovarat na poruke tipa Whatsapp i viber Instagram i slicno al eto dolazi update sad u decembru koji ce omogućiti i to.
Tu sam sa vama da mozemo iskoristiti maximalno od sata.
 
Slazem se sa tobom ,evo vec mjesec dana ga korisitim i prezadovoljan sam sa njim.
Kad sam ga vidio na internetu ,svidio mi se odmah zbog izgleda i znao sam za posljedice zbog harmony os.Jer nema nekih aplikacija al eto i to se dalo rjesiti i opet ne koristim te aplikacije.
Samo jedina stvar koja me samo boli jest da ne mogu odgovarat na poruke tipa Whatsapp i viber Instagram i slicno al eto dolazi update sad u decembru koji ce omogućiti i to.
Tu sam sa vama da mozemo iskoristiti maximalno od sata.
Mislim da je veliko cimanje odgovarati preko telefona na poruke...
trebas biti mnogo spretan :cool:

Ja sam mu samo zamenio onu kožnu narukvicu jer nije baš prijatno kad je malo toplije... :(
 
Mislim da je veliko cimanje odgovarati preko telefona na poruke...
trebas biti mnogo spretan :cool:

Ja sam mu samo zamenio onu kožnu narukvicu jer nije baš prijatno kad je malo toplije... :(
Mislim na neki brzi odgovor , ako ti u tom trenutku nije mobitel pored sebe.
Ja nema sanse da mu nadjem neku metalnu narukvicu. Kontam preko wisha da nadjem sta.
 
Mislim na neki brzi odgovor , ako ti u tom trenutku nije mobitel pored sebe.
Ja nema sanse da mu nadjem neku metalnu narukvicu. Kontam preko wisha da nadjem sta.
Ja našao u BPM-u
Fosil :)
 

Prilozi

  • IMG_20211126_203338.png
    IMG_20211126_203338.png
    306.5 KB · Pregleda: 103
Hajd vidi do kraja kako ce biti pa mi javi.Dali korsitis AOD ? I kolika ti je svjetlina na Watchu ?
Ne koristim AOD nego mi je slika sata koja ju je sam stavio kad sam uključio stednju baterije.
Osvetljenje mi se cini da je malo ispod 50%...
 
Videću, mada mi je i ovo za sad super. Dosadilo mi je da punim na 3,max 4 dana sat a pola stvari mi ne treba
 
Prekjuče je Benčmark objavio video o novom Huawei gt3 satu. Sa zanimanjem sam pratio izveštaj, jer sam imao želju da ga kupim. A onda čuh nešto neverovatno. Mislim, neverovatno za neku drugu zemlju kada je tehnika u pitanju, ali ne i za Srbiju. Cena sa dve dodatne narukvice (u pisanom tekstu navode da je u pitanjuu poklon) je 47000dinara (400e), dok je sa jednom narukvicom 39000dinara (330e). Šta je tu čudno? Osim toga što je čudno da "poklon" košta 8000din, čudno je što isti taj sat sa huawei 4i slušalicama u Austriji košta 250evra (legalno, u prodavnici). Baš se nešto ponosim što živim u zemlji sa tako visokim standardom, višim i od mrskih nam zapadnjaka :cool:
 
Poslednja izmena:
Nervira me kod Watch 3 pro što obaveštenja o propuštenim pozivima i porukama drži na ekranu sata vrlo kratko.
Ako ne pogledam za, tipa, 10 sekundi, obaveštenja su nestala i poruka nema. Vratio se na "sat".
Ima li negde u opcijama da namestim da mi obaveštenja stoje sve dok ja ne pogledam?
 
I mene to nerviralo, pa sam instaliro watch droid aplikaciju na sat i telefon i sad nemam problema mogu preslusavat i glasovne poruke na satu.
 
I mene to nerviralo, pa sam instaliro watch droid aplikaciju na sat i telefon i sad nemam problema mogu preslusavat i glasovne poruke na satu.
Jel postoji neka spec fora da instaliram tu app na sat ili je ima u galeriji?
 
Ma nista specijalno, imas tutorijal vrati se nazad, gdje sam postavio kako instaliras aplikacije na sat. A ja cu ti ovde postaviti apk filove od aplikacije da skines.
 
Nazad
Vrh Dno