Šta je novo?

Huawei P9

Ljudi, jel neko dobio 5.0 za VIP mrezu?

Послато са EVA-L09 уз помоћ Тапатока
 
Naravno, a onda se tel. sam izbaci iz nove i piše - preporučuje se brisanje nova launchera radi oporavka sistema.
ja imam Nova Launcer i posle azuriranja na Nougat nemam nikakvih problema.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Pocelo je i kod mene :)

Послато са EVA-L09 уз помоћ Тапатока
 
Jel ste radili factory reset posle update-a?

Послато са EVA-L09 уз помоћ Тапатока
 
Nakon update-a na Nougat ne radi aplikacija OneDrive. Piše da nije kompatibilna sa uređajem.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Meni je za sada sve ok, jedino sto mi je u settingsu iskocio neki pop-up u vezi Avasta za skeniranje web stranica pa sam ga slucajno ukljucio, a sada bih da iskljucim ali ne znam gde.
 
Svaka app, koja vam ne radi kako treba, probajte reinstal pa opet instal. Imao sam problema sa fb app na Mate 9 posle Update na B138, i rešio problem na gore naveden način.

Huawei Mate 9
 
Kako da podesim da mi se radpored ikona na pocetnom ekranu ne menja kad izbrisem neku app na 5.0? Ne koristim nijedan launcher.

Edit: pronasao sam.

Послато са EVA-L09 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
acc23c1b09bd70408e2293d13cf84741.jpg


Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Kod mene na Mate 9 , OneDrive normalno radi.

Huawei Mate 9
 
+ 1

Послато са EVA-L09 уз помоћ Тапатока
 
Овај Нугат што је стигао преко хај кер апликације јел то бета верзија? И да ли се губи гаранција инсталирањем истог?

Послато са EVA-L09 уз помоћ Тапатока
 
Nije Beta, to je zvanicni update, naravno da ne utice na garanciju.
 
Tu vidiš garanciju, odnosno VIP garanciju od 3 godine. Teško da će on dočekati tri godine kod mene, ali svaka im čast za ovo.
 

Prilozi

  • Screenshot_20170121-094353.png
    Screenshot_20170121-094353.png
    93.3 KB · Pregleda: 126
Ja ovo ne verujem, Ti Ivane kupio P9? Ovo nesto nije u redu :)
Nego, čestitam, i mislim da je bolje da si uzeo P9 Plus... :)

Huawei Mate 9
 
Nije Beta, to je zvanicni update, naravno da ne utice na garanciju.
Ок,хвала. Јел апдејт иде ота или се ручно инсталирање?

Послато са EVA-L09 уз помоћ Тапатока
 
2,8GB koliko se sećam se skida, možeš da instaliraš odmah ili kasnije. Iz mog iskustva sa gomilom telefona, pokazalo se da posle velike nadogradnje treba uraditi kompletan reset da sve legne na svoje mesto, podesiš kao nov telefon i nemaš kasnije problma.

Radi v7 odlično i veoma brzo, svaka preporuka da se instalira.
 
Ivane,aj skljocni koju fotku s tom Leica camerom.U prvim verzijama softvera nisu bas bile idealne,fokus nije bio bas najbolji.
 
Uzeo sam pre par dana u Vipu telefon ali mi ne dolazi update na 7.0 preko ota a ni preko aplikacije koja se instalira nq kompu. Jel ima neko resenje ili ce da dodje kasnije?
 
Doci ce kasnije,na drugov P9 jos nije,njegov je iz Telenora.


Sent from my 6S using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno