Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

Imas samo dve dozvole jedna da je omogucis u aplikacijama, druga u Develop opcijama, zadnja stavka u meniju da se omoguci - Force resizable activities il tako nesto...Ali u tutorialu I u opisu aplikacije mislim da je vec to pomenuto.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
Proradilo je hvala :)

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
 
Jel to ova aplikacija?
b2d9a7cee912c369948e9a0f48866bee.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 C432B381 pomoć Tapatoka
 
Zašto Nova Launcher izbacuje problem i krešuje? Stavljen kao podrazumevani launcher, u podešavanjima baterije isto sve namešteno. Krešuje i pokrene emui launcher. U pitanju je narodna verzija"prime-a" koja savršeno radi na mom Xiaomi-u.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meni ..narodni ..apex pro launcher radi od pocetka i na mm i na nugatu odlicno ...bez kresovanja ili bilo cega drugog ...ali kada stavim bilo koji default widget ...da ..uglavnom izbaci odmah huawei launcher ...ali ja licno ne koristim niti jedan default widget ...tako da mi apex radi savrseno .
271e08f428382aea53ef1c791d3ad763.jpg


Huawei VNS-L21C432B371
 
mozes li pojasniti sta i kako ..?
Pocevsi od 5x5 rasporeda ikona,call recorder,private space,app twin,motion control(draw,double touch to wake...) vr mod ali jos nije u funkciji valjda,nisam probao,color temperature I tako to...Kontam da ce biti to I kasnije nekim redovnim update-om,koristim RC vec duze vreme I radi super.Pozdrav

Sent from my HUAWEI VNS-L21 Revolution OS using Tapatalk
 
Zašto Nova Launcher izbacuje problem i krešuje? Stavljen kao podrazumevani launcher, u podešavanjima baterije isto sve namešteno. Krešuje i pokrene emui launcher. U pitanju je narodna verzija"prime-a" koja savršeno radi na mom Xiaomi-u.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Nisam ni ja uspeo da pokrenem narodnu, probao jedan dan iz dosade dok sam imao free verziju, al sam kupio ubrzo Prime, najbolja kupovina realno..
 
Nisam ni ja uspeo da pokrenem narodnu, probao jedan dan iz dosade dok sam imao free verziju, al sam kupio ubrzo Prime, najbolja kupovina realno..
Ja uspem lako da pokrenem narodnu nova prime ...kao i apex koji najcesce koristim ...ali da ne stavljam niti jedan originalni vidzet...i sve radi odlicno

Huawei VNS-L21C432B371
 
Aha, hvala. Izgleda onda da je do widgeta

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meni i kupljeni Prime puca na Nougat-u kada ubacim neki od EMUI widget-a.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Pozdrav drugari. Imam jedno pitanje ako neko može da mi pomogne. Kupio sam u Mađarskoj u MediaMarktu Huawei P9 lite 2017 i Huawei P10 lite pre 15 dana. P10 radi skroz okej, sve je u najboljem redu (da ne ureknem) dok P9 lite 2017 koji sam poklonio bratu ima neki sistemski problem, pusti se video na youtube ili neki snimak, gore u uglu piše da se zvuk reprodukuje, a zvuka nema. Pojačano sve do kraja, provereno u opcijama i sve je kako treba da bude, kada se restartuje on radi normalno. Da li je neko imao sličnih problema i kakva su njegova iskustva po tom pitanju? I još jedno, pošto sam iz Srbije, a uzeo telefon u Mađarskoj, kada ga odnesem sad za koji dan kod njih da ga odnesu na opravku ili nešto slično, da li dobijam novi telefon ili neki zamenski?
 
Isti problem su prijavljivali na Xda forumu, ali ostali bez odgovora. Menjaj to, jer je ocigledno veci problem jer da je cak I softverski problem ne postoji jos uvek ni jedan stock firmware ili recovery da se proveri. Pozdrav


Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
 
Isti problem su prijavljivali na Xda forumu, ali ostali bez odgovora. Menjaj to, jer je ocigledno veci problem jer da je cak I softverski problem ne postoji jos uvek ni jedan stock firmware ili recovery da se proveri. Pozdrav


Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka





Okej, da li mogu da tražim novi telefon, da li neko zna nešto više o tome? Da, nije to neki mali problem i mala greška, imam ga tek 15 dana.
 
Probaj jedino factory reset, da vidis nakon toga da li ce se problem pinavljati. Pozzz

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
 
Da li je moguće flešnuti OEM info za dual SIM preko nugata, ili je neophodno prethodno ići na rollback na MM ?

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
Vracaj na MM pa onda fleshivanje po onom postupku sa prve strane. Sa N moze, kad se flesne oemdual sim sa Twrp za Nougat od Oldroida sa XDA (ne smes da fleshujes Meticulus twrp sa prve strane jer je za MM u surotnom ces ga brikivati) I onda mora nasilno dload sa MM b160 bez reboota u N. Kao sto vidis, bolje vrati na MM, jer ako pogresis u N mozes ga brikovati. Pozzzz

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
 
Vracaj na MM pa onda fleshivanje po onom postupku sa prve strane. Sa N moze, kad se flesne oemdual sim sa Twrp za Nougat od Oldroida sa XDA (ne smes da fleshujes Meticulus twrp sa prve strane jer je za MM u surotnom ces ga brikivati) I onda mora nasilno dload sa MM b160 bez reboota u N. Kao sto vidis, bolje vrati na MM, jer ako pogresis u N mozes ga brikovati. Pozzzz

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
Hvala. Probaću da ga vratim na MM onim fajlom na Huawei stranici za naš region, b171. Bojim se da ukoliko iskoristim b160 sa prve stranice možda imam problem.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Rollback za single sim imas na madjarskoj strani oznaka Vns L01 b161.
A kasnije za dload kad fleshujes oemdual sim skines b160 sa madjarske huawei strane. Ima oznaku Vns L21c432b160a provereno radi

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Editovao sam post. Imas Vns L01 b161 za single sim sa madjarskog sajta. Ja sam sa tog vracao na b161.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
 
Imas dva fajla prvi rollback do verzije c900b300 pa onda dload full firmware do b161. Prati uputstva u opisu fajla za rollback. Pozdrav

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
 
Kako generalno radi telefon sa Nougatom? Vidjao sam u poslovnicama i lepo izgleda. Jos sam na nekom B130 softveru.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Izasao b 382 i B383 ali zakrpa od 12.6.2017, Jos rade na Ispravkama

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno