Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

Do 31. ce stici ili beta ili ispeglana

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Kako da nađem serial no., a da ne kopam za kutijom? :d

Sent from HUAWEI P9 lite (VNS-L21) via tapatalk
 
Setings,abaut fone pa status

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
И мени од јутрос јебало кеву, први пут од како сам га купио почетком јула прошле године. Обично ми све укупно поједе до 20% батерије од 13 до 22 часа кад сам на послу.
fe262b18271aaa53ff53efaf4d4eaa61.jpg




P9 Lite
Данас тотално друга ситуација, све нормално као пре. Батерија 85%, јуче у ово време 60%.
b37a08de2528916fb5f47ff6dd94fd8e.jpg


P9 Lite
 
Poslednja izmena:
@zeljko

Juce kada sam ulazio u mesendzer, da vidim potrosnju, videh da je mnogo radio u pozadini ali bas, ne znam kada sam pogledao,ali imao je preko 4h cpu iskorisceno vreme u pozadini. Od juce kada sam reinstalirao, telefon nije gasen i sada ima samo 7min cpu iskoriscene vreme u pozadini. Tu razliku sam primetio, mada to sam jedino i zapamtio :D
 
Ja mislim da vas spijuniraju preko mesondzera:)

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Imaju i sta da vide :D

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Jel može da se promene ili dodaju neke druge prečice gore u notif. baru?
 
Imas opciju
721938f866bbc279918a7349aa79bd12.jpg


Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Kako si došao do toga da imaš button uredi? Ja ne mogu da provalim...
 
Gde se ono beše kopiraju hwt files, odnosno teme za telefon? Skinuo sam ih sa Neta i kopirao u folder HWThemes, ali kad sam preko fajl menađžera otvorio taj folder, nema ni jedne teme?
 
Jel ste provalili opciju zastita vida u not.baru :D

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
1d3403543213c983245669be0616aceb.jpg


Naleteo na ovo :D

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Preko inboxa ti nudi registraciju al kad dodje do toga da izaberes zemlju imas samo katar pakistan itd :D

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Gde se ono beše kopiraju hwt files, odnosno teme za telefon? Skinuo sam ih sa Neta i kopirao u folder HWThemes, ali kad sam preko fajl menađžera otvorio taj folder, nema ni jedne teme?

Tu gde si i napisao, u taj folder se ubacuje. Ove "fabricke" teme se ne pojavljuju tu, ne znam da li se pojavljuju i one sto se skidaju i sa njihovog servisa, ali sve druge koje skidas rucno se tu ubacuju i tu stoje.
 
Ja sam na foliji i meni je ekstra. Nisam imao problema ni na S3 sa folijom,a furao sam je skoro tri godine koliko sam i koristio telefon.
Ne znam jos da li da narucujem ili da sacekam jos malo da vidim ako ti se slucajno pojave fleke

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Mene nerviraju mašćenje i ogrebotine na običnim folijama. Fabrička folija mi je bila puna sitnih ogrebotina a to ne podnosim. Jedino su mi dobre one self-healing koje se nanose vlažnim metodom. Imam takvu na L735 godinu dana, nije mrdnula.


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Recimo,burazeru se odlepila na njegovom fonu posle 8-9 meseci, ja nisam imao te probleme. Ko ce ga znati.
Imas PM

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Na silu zatvoriti aplikaciju? Misli se da odes u aplikacije/mesendzer i prinudno zaustavi opcija ili sta vec?

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Ne koristim ni obican FB,bas zbog baterije ,samo mesendzer. Na FB ulazim preko pretrazivaca.
 
Jer mi trebaju full facebook opcije zbog održavanja stranice i prčkanja oko promocija i svi mogući insight-i, a to ne znam da li FB lite ima. [emoji14] :d

Sent from HUAWEI P9 lite (VNS-L21) via tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno