Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

370

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Meni je 371, jednom sam mu radio factory posle update na N a izgleda da cu morati ponovo, kao da 370 malo manje troši bateriju, ima neke zezancije oko časova upotrebe koje pokaže, a ja imam i po 2.31Gb rama slobodno kad ga lepo očistim i preko noći ne skine ni 1% baterije

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Meni je 371, jednom sam mu radio factory posle update na N a izgleda da cu morati ponovo, kao da 370 malo manje troši bateriju, ima neke zezancije oko časova upotrebe koje pokaže, a ja imam i po 2.31Gb rama slobodno kad ga lepo očistim i preko noći ne skine ni 1% baterije

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Meni ni nece da ubaci 371 valjda zbog dual sim,nisam radio factory posle prelaska na N ali ovih dana mi bas trosio bat.ne znam sta je vuklo u pozadini...za sada je ok,videcemo kako ce biti na dalje

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Pogledajte prilog 227185

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Da li je ovo tacno?
ede22db3b668ca9837c2b210ade98f81.jpg

Skinuo 1 posto za deset minuta, ali imam bag sada.. ne mogu da udjem u phone manager i u podesavanjima u bateriju...
4db33dfee9c6bacc25cd87eb2702cdc6.jpg

9d4647fa92ed8dcbb893c50b867fdcc8.jpg
 
Poslednja izmena:
58% 22h07min left sot 2h47min Nugat b371. Posle update uradjen reset,memorija klasika od 600 do 900 prazno zavisi šta koristim od app. Uvek fb viber tt i jos po nešto u tasku.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
^Da li si na Nougatu ili?
edit sad videh da je Nougat. Nista, skinut CM browser, pa cemo videti... primecujem da je slabija baterija na Nougatu.
Android OS najvise trosi
 
Poslednja izmena:
Ovako se na MM nije dešavalo. Radio mi je telefon po nedelju dana i kad pogasim sve app pokazuje mi 400+ MB free od 2GB. Na Nougat-u posle dva dana mi je požderan bio sav RAM i čak kad pogasim sve app pokazuje mi jedva nešto preko 100MB free.
Evo sad na MM imam 58h uptame, cepao chrome, igrice, Facebook i ostale app za mreže rade non stop i kad pogasim app imam 660 MB free.

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk

Zanima me, dali nekome se isto desilo da mu RAM padne na 100mb?
 
Najmanje sto sam ja video jeste oko 400MB, ali retko. Uglavnom kad je sve zivo otvoreno oko 500-600MB, nekad i vise.
Kad se restartuje telefon ima preko 1GB free, stvarno se malo smanji vremenom, na 800-900 kad nista nije otvoreno.

Ne koristim dugme za brisanje svih iz rama, ne deluje mi da radi kako treba.
Podeseno mi je da samo messenger,viber,whatsapp i jos par aplikacija ostanu ukljucene kad se zakljuca ekran.

Phone Manager jednom u par dana, optimizacija i Cleanup.
Nije mi neophodno, vise mi je preslo u naviku.
 
^ Slab si. :D
Meni non stop zbog sinhronizacija i notifikacija rade Facebook, Messenger, FB Page Manager, Twitter (dva naloga koja ni ne znam zašto imam), Instagram (dva naloga), VK, Soundcloud, Viber, Flickr, Reddit, Gmail (četiri naloga), Outlook, Google Drive, OneDrive... :D
Zato i na MM moram da restartujem tel. jednom nedeljno u proseku ako hoću da mi radi glatko. :d

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk
 
Kod mene uvek ovako, ne znam ni sta ce mi 3GB verzija. :)

Elem, C555 jos uvek nema N update, ali meni ne smeta. Odlično radi i na MM, ja sam licno prezadovoljan dobijenim za ulozeno.
edb7aaf2330838593fce0fb60038756e.jpg
 
Veruj mi da ti je bolje što imaš 3GB. Ipak tvojih 1.6GB/2.7GB je bolje nego mojih 1.5GB/1.7GB. Sistemu jedva ostane prostora da diše pa mi poubija pola aplikacija koje ostavim u pozadini dok radim nešto. :d

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk
 
Pitao sam zbog toga sto ako ti ostaju 100mb od RAM, onda nije ni cudo sto ti Nougat bagovao. Pokusaj da ne koristis toliko aplikacija odjedanput. Facebook aplikacija jeden neveravatno puno ram.
 
Pitao sam zbog toga sto ako ti ostaju 100mb od RAM, onda nije ni cudo sto ti Nougat bagovao. Pokusaj da ne koristis toliko aplikacija odjedanput. Facebook aplikacija jeden neveravatno puno ram.
Pa šta će mi onda smartphone ako neću izvlačiti maksimum iz njega? :D
Koristim ono što mi je potrebno i na MM nemam problema, zato sam se i vratio i ostaću na njemu sve dok ne srede N dovoljno da može da izdrži moje silovanje. :D

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk
 
Zamolio bih nekog,ko je napravio update preko OTA (NE preko F. Finder-a) na 371/370 da pomoću Root Browser-a pogleda (ne treba ROOT) u system/build.prop-u šta piše u linijama:
ro.build.id=
ro.build.display.id=
Ovo je slika od C432B371 preko F. Findera.
Screenshot_20170420-130901.png
Unapred HVALA.
 
Onda je OTA ROM isti kao i sa F. Findera.
 
Pa naravno da je isti kao sa FF, u megabajt je ista velicina i oznaka je ista.
 
Molim da mi odgovorite,da li je jos nekome stigao oficijalni update ?w
U vipu sam pazario telefon,imao samo jedan update do sada.
Hvala unapred.
2c98921a8ca1c366cfb5c0f2af10efda.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Moj iz vipa je odmah po paljenju dobio sa b131 na b15x ne sećam se tačno

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
ja sam svoj kupio ,jula meseca prosle godine,i nije mi jasno zbog cega imam samo jedan jedini update

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Mislim da morate da predjete na verziju c432 al nisam siguran bolje da to objasni neko iskusniji

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Kontaktiraj VIP.
Inače, gledah juče p10. Nije me nešto oduševilo kako leži u ruci, a i jeftino izgleda

Послато са ME173X уз помоћ Тапатока
 
Vip nema nikakve veze sa tim

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
upravo sam instalirao,i video ovo,pitanje moje,da li mogu odma da instaliram poslednji update,ili moram po redu ?
4bb17ebe91ac5f80093c7fa7b0c4be83.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Jel još nekome na vipu stižu poruke sa nekog globfone?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Imam isti problem kao i AndroVlada. Imam C66B131 verziju, da li moram da instaliram B152 FullOTA-MF ili samo OTA-MF i sta te oznake znace? Kapiram da je FullOTA kompletan rom i onda krecem ispocetka dok je samo OTA obican apdejt sa kojim ne gubim nista. Jesam u pravu?
EDIT: Napominjem da sam ja single sim pa koju verziju da skinem, imam od 22.12.2016. B151 i od 29.12.2016. B152, da li su to iste verzije, tj da li ima neke veze da li je single ili dual sim telefon?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno