Šta je novo?

Huawei P60, P60 Pro

Bez fiskala nema garancije. A ta radnja je kao neka od onih u Balkanskoj. Jel radi Google pay? Ne videh dal je neko pisao
 
Pa da može da bude sve ok a i ne mora. Mislim da su iskustva sa tim radnjama podeljena.
 
A da li postoji neki siguran način da se proveri da li je telefon paljen pre toga? Ili ako odrade reinstall sistema nikako ne može posle da se provali da je korišćen
 
Jasno sve. Preskačem ipak ovaj model bez računa itd...

Valjda ce izleteti neki iz a1 uskoro da ga uzimam
 
Jasno sve. Preskačem ipak ovaj model bez računa itd...

Valjda ce izleteti neki iz a1 uskoro da ga uzimam
Da ne zalazim dublje zbog pravila i da admin ne prigovara, bilo je polemike ovde dosta oko KP i uvoza iz Madjarske, sve dok ima/s racun (ili taj ko od koga si kupio), nema problema. Ako racuna nema, il je zagubljen, zaboravljen itd, savetujem preskok
 
Da ne zalazim dublje zbog pravila i da admin ne prigovara, bilo je polemike ovde dosta oko KP i uvoza iz Madjarske, sve dok ima/s racun (ili taj ko od koga si kupio), nema problema. Ako racuna nema, il je zagubljen, zaboravljen itd, savetujem preskok
Pa ako se ima račun iz Madjarake je l onda ok?
I jos jedno pitanje, ako moze neko ko ima crni da uslika poledjinu telefona jer mi se ne sviđa nešto ovo sto sam video na slikama da se jako presijava, izgleda mi jako ružno a nisam ga video uživo pa ne znam kakvo je.

Imam priliku za crni zato pitam
 
Da ne zalazim dublje zbog pravila i da admin ne prigovara, bilo je polemike ovde dosta oko KP i uvoza iz Madjarske, sve dok ima/s racun (ili taj ko od koga si kupio), nema problema. Ako racuna nema, il je zagubljen, zaboravljen itd, savetujem preskok
Ako kupiš taj iz mađarske uglavnom ne dobijaš račun. Ali za garanciju ne brini, ako je Proveren prodavac odradi e garanciju.
Naime, kupuju se mnogo proizvoda na istom računu i uglavnom ne daju isti.
Bar tako su meni rekli. Uglavnom za akcionu kameru nisam dobio račun ali kad sam reklamira uvaženi mi je i dobio sam nov uredjaj
 
Ako kupiš taj iz mađarske uglavnom ne dobijaš račun. Ali za garanciju ne brini, ako je Proveren prodavac odradi e garanciju.
Naime, kupuju se mnogo proizvoda na istom računu i uglavnom ne daju isti.
Bar tako su meni rekli. Uglavnom za akcionu kameru nisam dobio račun ali kad sam reklamira uvaženi mi je i dobio sam nov uredjaj
Upravo to
 
Ako kupiš taj iz mađarske uglavnom ne dobijaš račun. Ali za garanciju ne brini, ako je Proveren prodavac odradi e garanciju.
Naime, kupuju se mnogo proizvoda na istom računu i uglavnom ne daju isti.
Bar tako su meni rekli. Uglavnom za akcionu kameru nisam dobio račun ali kad sam reklamira uvaženi mi je i dobio sam nov uredjaj
Koliko si čekao na garanciju?

Pa da trebalo bi da je proveren prodavac na kp, mnogo ima oglasa i ocena
 
Zakonski maksimum, bilo je više od mesec dana jer se ne računaju vikend.
Znam da sam krenuo da panici posle 3 nedelje i da smatram čoveka.
Dobro kad me nije oterao u tri lepe 😄😄
Javio se sam i rešio mi problem
 
A kontam onda da ću naručiti P60 Pro iz Madjarske, valjda nece biti problema. Sa p20 nisam imao 5 godina ni jedan jedini.

Crni jedino ima sad, možda i bolje, iako nije cista crna
 
Koliko sam razumeo, gboxovima i spaceovima rade sve aplikacije, a da li radi google wallet?
 
Da se nadovežem na tvoje pitanje, da li android auto radi?
 
Čuo sam ovde da se teško nalazi zastitno staklo, da li se nesto promenilo i postoji sad neko?


Ili da ne stavljam nista mislite da je dovoljno ono fabricko, tj folija?
 
Čuo sam ovde da se teško nalazi zastitno staklo, da li se nesto promenilo i postoji sad neko?


Ili da ne stavljam nista mislite da je dovoljno ono fabricko, tj folija?
Meni fabricka folija na P50 pro traje evo vec 2 godine, do duse malo se izgrebala. Bojim se da je menjam jer msm da nijedna vise nece tako dobro da drzi kao fabricka. Zastitna stakla se tesko nalaze, i stavljaju jer je zaobljen ekran. Msm mozes da nadjes, al iscitaj negde ko je su najbolje. Kod mene u gradu ih bas nema. Neko je spominjao u samsung temi da je jalo zadovoljan sa hidrogel gel, pa procitaj i raspitaj se o tome
 
A da li ti je padao na beton sa samo tom zaštitnom folijom na njemu ili nisi imao ta teža 'padanja'?
 
A da li ti je padao na beton sa samo tom zaštitnom folijom na njemu ili nisi imao ta teža 'padanja'?
2x na beton (jednom sa 2 m, jednon sa 1m visine) i 2x na plocice toaleta. Srce mi tad bilo stalo al kad sam podigao ekran, nista. One izbocine na krajevima su odrdile posao.
 

Prilozi

  • IMG_20240206_192114.jpg
    IMG_20240206_192114.jpg
    62.8 KB · Pregleda: 36
Pozdrav,
Imam P60 pro već godinu dana i odmah kad sam uzeo, uočio sam da mi se pregrejava. Bio sam ga dao na ovlašteni servis ali su mi vratili i rekli da je sve u redu. Ali on se i dalje zna povremeno, zagrijat, i to jako. Nije da šteka ništa. Kad je hladan temperatura baterije bude 29, a nakon 20 min korištenja instagrama ili facebook-a, dođe na 40 stupnjeva i to gori ekran.
i zagrijava se u gornjem dijelu mobitela.
Zanimam me ima li netko iskustva s tim?
Hvala
 
Pozdrav,
Imam P60 pro već godinu dana i odmah kad sam uzeo, uočio sam da mi se pregrejava. Bio sam ga dao na ovlašteni servis ali su mi vratili i rekli da je sve u redu. Ali on se i dalje zna povremeno, zagrijat, i to jako. Nije da šteka ništa. Kad je hladan temperatura baterije bude 29, a nakon 20 min korištenja instagrama ili facebook-a, dođe na 40 stupnjeva i to gori ekran.
i zagrijava se u gornjem dijelu mobitela.
Zanimam me ima li netko iskustva s tim?
Hvala
Ja nemam tih problema, telefon je samo malo topliji kada se puni na turbo. Ovako uopste se ne zagreva.
 
Pozdrav,
Imam P60 pro već godinu dana i odmah kad sam uzeo, uočio sam da mi se pregrejava. Bio sam ga dao na ovlašteni servis ali su mi vratili i rekli da je sve u redu. Ali on se i dalje zna povremeno, zagrijat, i to jako. Nije da šteka ništa. Kad je hladan temperatura baterije bude 29, a nakon 20 min korištenja instagrama ili facebook-a, dođe na 40 stupnjeva i to gori ekran.
i zagrijava se u gornjem dijelu mobitela.
Zanimam me ima li netko iskustva s tim?
Hvala
Cinimi se da je skart. Isti sam problem imao sa P50 pro ali uz pretnju servisu su mi priznali garanciju i dobio sam novi
 
Uzeh mašineriju konačno 😁 Crni uzeo i mogu vam reci da sam se plašio preko slika kad sam gledai kako ce to izgledati ali uživo sam odusevljen! Fantásticna boja stvarno i to sto svetluca je moćno.


Baš mi premium izgleda telefon za sad!


Hteo sam vas pitati šta su prvi koraci nakon paljenja telefona i toga mislim u smislu ovih microg zezancija i tako toga sta se prvo odradi obavezno, probao sam vanced instalirati ali ne radi ni on tako da me i to zanima kako YT gledate?
 
Prv
Uzeh mašineriju konačno 😁 Crni uzeo i mogu vam reci da sam se plašio preko slika kad sam gledai kako ce to izgledati ali uživo sam odusevljen! Fantásticna boja stvarno i to sto svetluca je moćno.


Baš mi premium izgleda telefon za sad!


Hteo sam vas pitati šta su prvi koraci nakon paljenja telefona i toga mislim u smislu ovih microg zezancija i tako toga sta se prvo odradi obavezno, probao sam vanced instalirati ali ne radi ni on tako da me i to zanima kako YT gledate?
Prvo update na najsvežiji EMUI pa onda probaj ovo:

 
Imao sam neka 2 update-a, ali je EMUI 13.1 i dalje. Ne 14.


Ovo ako odradim ne remeti nešto sistem telefona i to?

One gspace i gbox zezancije vredi instal ili ne?


I da, kako vanced da instaliram a da radi?
 
Vrh Dno