Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Misli na ovo verovatno Screenshot_20201119_232647_com.android.keyguard.jpg

P30 Pro
 
A da...u pravu si...pošto koristim otključavanje licem lockscreen i ne vidim praktički pa zato nisam ni primijetio ovaj brojač koraka [emoji16]

P40Pro+ & Tapatalk
 
Znaci ne verujem kako sam se ispalio :) Nervira me swift key nesto nece da me pusti preko microsoft naloga i logujem se preko google naloga, i naravno dobijem security alert da neko hoce sa p40 da se prijavi, i ja naravno kazem nisam to ja, i google kaze promeni password i ja promenim pasword i hocu da vratim posle na stari, nemoguca misija, google pamti sve passworde i nemoguce je vratiti na stari???!!! I onda mi naravno ne vredi hack posto je na starom passwordu vec cu morati ponovo da ga uradim :/ Google gori od banke, da me zastiti od samog sebe, banka pamti 5 sifara pa mi da da vratim stari, ovaj pamti beskonacno.
 
Poslednja izmena:
Isto se i meni jednom dogodilo [emoji16]. Ja sam zaboravio pass pa napravio drugi i kad sam htjelo da se ponovo prijavim...malo sutra [emoji48]

P40Pro+ & Tapatalk
 
Sta je ovo. Nece Vanced? Ubacio sam GS ali nece da se uloguje.

P40 Pro+
 
Već se događalo. Probaj više puta danas, sutra...možda prođe.

P40Pro+ & Tapatalk
 
Ubacio sam Google na tel sve radi savrseno. Ali i dalje mi ne radi CarGo. Jel i vama tako ili samo mene zeza?
 
Preporučljivo je ugasiti Google device registration i google cloud messaging. Da li ti kod Sign in nudi opciju da izabereš huawei?

P40Pro+ & Tapatalk
 
Google cloud mesaging mi ne dozvoljava da ugasim.
Da, nudi mi Huawei login.

P40 Pro+
 
Kod mene bio isti problem. Rešio sam tako što sam pre instalacije GMS prvo namestio vanced.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Isto se i meni jednom dogodilo [emoji16]. Ja sam zaboravio pass pa napravio drugi i kad sam htjelo da se ponovo prijavim...malo sutra [emoji48]

Resetovao sam 100x sifru na guglu (sa scriptom) i onda mi dao da vratim staru sifru.
 
Da li mogu futrole od p40 pro da koristim za p40 pro plus? Da li su iste, zna li neko?

Sent from my ELS-N39 using Tapatalk
 
Može korak po korak objašnjenje, koja skripta, kako, zašto...ili je vojna tajna?!
Ima na github da se skine skripta reset gmail password 100times. Koja vrsi automatizaciju da otvori chrome, odloguje se, loguje se, promeni password, odloguje se, loguje se, promeni password x100
Pa onda je malo editujes i primenis na sebe (treba je usporiti). Zna da se zapuca u radu, pa treba ili ukljuciti screen recorder, ili otprilike da gadjas koji je zadnja sifra uspesno promenjena, ili resetujes password :) Uglavnom ne preporucujem nikome osim onome ko voli da se igra.
I onda posle 100x promene sifre, mozes da vratis staru sifru na google nalog, posto pamti samo 100 promena sifri.

To sto je ista sifra, naravno ne vredi za p40, morao je ponovo hack, posto je google prilikom prvog reseta pasworda poizbacivao sve uredjaje iz spiska uredjaja koji mogu pristupiti nalogu. Al eto bolje se osecam posle :)
 
Da li neko zna sa kojim programom mogu da dobijem bing daily picture na lock screnu, i da menja jednom dnevno i da nema reklama, da slika nije jako zumirana ili u pogresnim dimenzijama i da mi ne dira wallpaper?
Probao sam par programa al nijedan ne prikazuje normalno sliku vec su zumirane.
Mislim da microsoft lanucher to moze ali mi je overkill da samo zbog slike menjam huawei launcher koji mi se uzgred i svidja.
Ove slike iz huawei magazina su mi malo neinteresatne i nervira me sto svaki cas menja sliku, umesto jednom dnevno.
 
To sto je ista sifra, naravno ne vredi za p40, morao je ponovo hack, posto je google prilikom prvog reseta pasworda poizbacivao sve uredjaje iz spiska uredjaja koji mogu pristupiti nalogu.

A onda nikakve koristi ako mora ponovo da se instalira GMS [emoji849]


P40Pro+ & Tapatalk
 
Da li mogu futrole od p40 pro da koristim za p40 pro plus? Da li su iste, zna li neko?

Sent from my ELS-N39 using Tapatalk
Ne mogu. Na + modelu je kamera sira i visa za po 2-3mm.

A Vanced sam resio tako sto sam isao na opciju "Huawei"prilikom login-a.

P40 Pro+
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, da li neko zna kako mogu da povećam jačinu zvuka bluetooth slušalica ?
Imam poslednju verziju Androida, ništa se ne dešava kada uključim Bluetooth absolute volume i ponovo povežem slušalice, nisam imao takav problem sa prethodnim telefonom...
 
Da li neko zna sa kojim programom mogu da dobijem bing daily picture na lock screnu, i da menja jednom dnevno i da nema reklama, da slika nije jako zumirana ili u pogresnim dimenzijama i da mi ne dira wallpaper?
Probao sam par programa al nijedan ne prikazuje normalno sliku vec su zumirane.
Mislim da microsoft lanucher to moze ali mi je overkill da samo zbog slike menjam huawei launcher koji mi se uzgred i svidja.
Ove slike iz huawei magazina su mi malo neinteresatne i nervira me sto svaki cas menja sliku, umesto jednom dnevno.

Ovo sam resio, pa da podelim iskustvo: starth bing wallpaper
freeware
rezolucija slika: 720x1280
 
E ovo je i meni trebalo, ja koristim daily pic ali mi ne wallpaper malo zumiran a lock screen kao sto treba, sad cu da probam ovo

Edit: ni ovo ne radi kako treba, ocigledno je negde do telefona ali nema nigde opcije

Sent from my P30 using Tapatalk
708fee10c6f87da3de43dccb10ee2e38.jpg
23605c254c9ae386b72541cc559d406b.jpg
 
Poslednja izmena:
E ovo je i meni trebalo, ja koristim daily pic ali mi ne wallpaper malo zumiran a lock screen kao sto treba, sad cu da probam ovo
Edit: ni ovo ne radi kako treba, ocigledno je negde do telefona ali nema nigde opcije

Meni nije trebao walpaper, samo lock screen :)
 
Jel vam stizu notifikacije od novina? Vama, koji imate GS? Meni nista.

P40 Pro+
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno