Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

pozdrav ljudi,koristim p30 pro jos uvek,sve radi kako treba,zaista sam zadovoljan...ali svi znamo kada je bio predstavljen pa planiram da u 2024 da idem na neki novi P model,dali se isplati,kako i dali Google servisi,dali uzeti neki Honor mozda?

Hvala!

pozdrav ljudi,koristim p30 pro jos uvek,sve radi kako treba,zaista sam zadovoljan...ali svi znamo kada je bio predstavljen pa planiram da u 2024 da idem na neki novi P model,dali se isplati,kako i dali Google servisi,dali uzeti neki Honor mozda?

Hvala!
Jedino P60 pro, ili ako bude noviji model neki, steta sto vise nema kod nas P60 obican, vec samo ubacuju pro modele
Sto se tice Honor telefona, i tu je isto steta sto nema magic 5 obican, vec samo pro.
Vec dosta godina koristim modele P, obicne, bez pro i lite.
Google servisi sljakaju na novijim Huawei telefonima preko gbox-a, ako ne zelis da se zezas oko toga, uvek imas odlican izbor sa premijum Honor modelom.

Jedino P60 pro, ili ako bude noviji model neki, steta sto vise nema kod nas P60 obican, vec samo ubacuju pro modele
Sto se tice Honor telefona, i tu je isto steta sto nema magic 5 obican, vec samo pro.
Vec dosta godina koristim modele P, obicne, bez pro i lite.
Google servisi sljakaju na novijim Huawei telefonima preko gbox-a, ako ne zelis da se zezas oko toga, uvek imas odlican izbor sa premijum Honor modelom.
pisem ovo iz MK 🇲🇰,tu kod nas kolko ja znam nema ih vise ni P60 ni P50,osim polovan ili preko,dok Honor su dostupni...

probao sam ranije S20+ i S21FE ali nisam se odlucio da uzmem neki,mislim da bi bilo downgrade...

Hvala!
Kao vlasnik Huawei P40 pro i Honor Magic 5 pro mogu ti reci da sa HM5 pro neces pogresiti. P60 pro nisam imao prilike da isprobam, ali verujem da je takodje odlican. Ako ti je dosadilo da se zezas sa gbox-om itd. Moj glas ide za HM5 pro.

Stigla januarska zakrpa za P40 pro.

Prilozi

• Screenshot_20240201_152707_com.huawei.android.hwouc.jpg
    Screenshot_20240201_152707_com.huawei.android.hwouc.jpg
    88.4 KB · Pregleda: 8
I dalje ga nisu snizilica. Najjeftinije sam našao 22.000. Opet mnogo.
Na kraju kupiću portabl ekran i napraviće desktop prenosivi.

Probaj da narucis iz Kine, sa Alija direktno, mozda izadje jeftinije

Jeste jeftinije. Ima za 100 evra. Opet treba neko da zameni pa onda je nesiguran rok trajanja samog ekrana.
Ne koristim ga ali šteta da propada takav hardver

Jel ima neki nacin da interni screen recorder snima u hd rezoluciji umesto u sd?
Odnosno koji exteeni screen recorder valja a da lepo radi sa huawei bt freebuds pro bubicama?

Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno