Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

pozdrav ljudi,koristim p30 pro jos uvek,sve radi kako treba,zaista sam zadovoljan...ali svi znamo kada je bio predstavljen pa planiram da u 2024 da idem na neki novi P model,dali se isplati,kako i dali Google servisi,dali uzeti neki Honor mozda?

Hvala!
 
pozdrav ljudi,koristim p30 pro jos uvek,sve radi kako treba,zaista sam zadovoljan...ali svi znamo kada je bio predstavljen pa planiram da u 2024 da idem na neki novi P model,dali se isplati,kako i dali Google servisi,dali uzeti neki Honor mozda?

Hvala!
Jedino P60 pro, ili ako bude noviji model neki, steta sto vise nema kod nas P60 obican, vec samo ubacuju pro modele
Sto se tice Honor telefona, i tu je isto steta sto nema magic 5 obican, vec samo pro.
Vec dosta godina koristim modele P, obicne, bez pro i lite.
Google servisi sljakaju na novijim Huawei telefonima preko gbox-a, ako ne zelis da se zezas oko toga, uvek imas odlican izbor sa premijum Honor modelom.
 
Jedino P60 pro, ili ako bude noviji model neki, steta sto vise nema kod nas P60 obican, vec samo ubacuju pro modele
Sto se tice Honor telefona, i tu je isto steta sto nema magic 5 obican, vec samo pro.
Vec dosta godina koristim modele P, obicne, bez pro i lite.
Google servisi sljakaju na novijim Huawei telefonima preko gbox-a, ako ne zelis da se zezas oko toga, uvek imas odlican izbor sa premijum Honor modelom.
pisem ovo iz MK 🇲🇰,tu kod nas kolko ja znam nema ih vise ni P60 ni P50,osim polovan ili preko,dok Honor su dostupni...

probao sam ranije S20+ i S21FE ali nisam se odlucio da uzmem neki,mislim da bi bilo downgrade...
 
pozdrav ljudi,koristim p30 pro jos uvek,sve radi kako treba,zaista sam zadovoljan...ali svi znamo kada je bio predstavljen pa planiram da u 2024 da idem na neki novi P model,dali se isplati,kako i dali Google servisi,dali uzeti neki Honor mozda?

Hvala!
Kao vlasnik Huawei P40 pro i Honor Magic 5 pro mogu ti reci da sa HM5 pro neces pogresiti. P60 pro nisam imao prilike da isprobam, ali verujem da je takodje odlican. Ako ti je dosadilo da se zezas sa gbox-om itd. Moj glas ide za HM5 pro.
 
Stigla januarska zakrpa za P40 pro.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240201_152707_com.huawei.android.hwouc.jpg
    Screenshot_20240201_152707_com.huawei.android.hwouc.jpg
    88.4 KB · Pregleda: 26
I dalje ga nisu snizilica. Najjeftinije sam našao 22.000. Opet mnogo.
Na kraju kupiću portabl ekran i napraviće desktop prenosivi.
 
Probaj da narucis iz Kine, sa Alija direktno, mozda izadje jeftinije
 
Jeste jeftinije. Ima za 100 evra. Opet treba neko da zameni pa onda je nesiguran rok trajanja samog ekrana.
Ne koristim ga ali šteta da propada takav hardver
 
Jel ima neki nacin da interni screen recorder snima u hd rezoluciji umesto u sd?
Odnosno koji exteeni screen recorder valja a da lepo radi sa huawei bt freebuds pro bubicama?
 
Poslednja izmena:
POKLANJAM
Kupio iphone 11 pro, a prodao p40, međutim ova maska stigla u međuvremenu pa je sad višak... Inače ko ima p40 moj savet da ne prodaje, nepotrebna zamena za iphone 11 pro npr, p40 sasvim dovoljna mašina...
IMG_5543.jpeg
 
Bar da si uzeo 13 pro, ovako više je više side grade, nego upgrade :) P40 je zakon, evo razmišljam se da prodam Mate 50 Pro i ubacim Harmony na P40 i koristim ga još neko vreme.
 
Bar da si uzeo 13 pro, ovako više je više side grade, nego upgrade :) P40 je zakon, evo razmišljam se da prodam Mate 50 Pro i ubacim Harmony na P40 i koristim ga još neko vreme.
prvo sam uzeo 13 pro, pa sam onda 13 pro menjao za 11 pro, zbog veličine, a i ispala mi extra cena i za prodaju i za kupovinu..
na iphone 11 pro u odnosu na p40 sam dobio malkice lošiju kameru u photo režimu, ali to je 2, 3% , ali daleko bolji video... sve je to zanemarljivo, glavna stavka kod mene je što mi je i p40 veliki telefon, 11 pro ima savršenu veličinu..
 
Ne znam da li ste dobili zadnje ažuriranje..
Ali telefon je smanjio potrošnju baterije neverovatno. P40 je u pitanju.
Sa prošlim je bilo katastrofa a iste se aplikacije koriste i bez azuriranja istih... 👍👍👍👍.
 
I kod mene je poslednja verzija 370. Nista jos nisam dobijao od azuriranja.
 
I kod mene je .370, i ne koristim telefon, stoji mi u rezervi, izvukao sam ga zadnjih par dana pošto planiram da prodam mate 50 pro pa da njega koristim i vidim da sisa bateriju opasno.
 
Gspace na p40 lite. Hakovan google nalog. Ne mogu da povratim lozinku potrebna potvrda sa usa broja.
 
Pozdrav! Da li moze Huawei P40 ili bilo koji huawei bez gms-a, da se koristi sa Wear OS satom preko gboxa?
 
Gspace na p40 lite. Hakovan google nalog. Ne mogu da povratim lozinku potrebna potvrda sa usa broja.
Za google nalog uvek trebas da imas ukljucenu dvostruku autentifikaciju (SMS kod recimo) i nema sanse da te onda bilo ko hakuje. To nema veze sa huawei telefonom. Ne verujem da moze gspace ili gbox da te hakuju, jer bi bilo gomila prijave za hakovanja. Mozda jedino neka aplikacija koju si instalirao naknadno ili phising stranica, tako nešto. Ali da si imao dvostruku potvrdu identiteta ne bi nikad mogli. Jedino da ti kloniraju sim karticu, ali to je vec u domenu.....SF. A taj što ti mazno nalog iz Amerike lepo stavio dvostruku potvrdu identiteta, pametan čovek i sad nema šanse da ti povratiš nalog
 
I kod mene je .370, i ne koristim telefon, stoji mi u rezervi, izvukao sam ga zadnjih par dana pošto planiram da prodam mate 50 pro pa da njega koristim i vidim da sisa bateriju opasno.
Kod mene debelo kasni, jutros stigao nov update...
 

Prilozi

  • Screenshot_20240403_103153_com.huawei.android.hwouc.jpg
    Screenshot_20240403_103153_com.huawei.android.hwouc.jpg
    68.1 KB · Pregleda: 13
Da li je neko konvertovao Emui 12 u HarmonyOS? Koja su iskustva? Vidim da ima postupak za harmony vrlo lako da se aktiviraju GSM servisi. E sad konvertovanje kosta ne manje od 30$ i poseban kabal mora da se kupi. Dal bi se to isplatilo....Mislim P40 pro ce za kinesko trziste imati podrsku jos sigurno godinu, dve.
 
Da li je neko konvertovao Emui 12 u HarmonyOS? Koja su iskustva? Vidim da ima postupak za harmony vrlo lako da se aktiviraju GSM servisi. E sad konvertovanje kosta ne manje od 30$ i poseban kabal mora da se kupi. Dal bi se to isplatilo....Mislim P40 pro ce za kinesko trziste imati podrsku jos sigurno godinu, dve.
Imas u temi mate 50 pro objasnjenje decka koji je to radio, tj platio da mu se to uradi
 
Nazad
Vrh Dno