Šta je novo?

huawei p30 pro VS samsung s10+

Mobtel063

Slavan
Učlanjen(a)
27.12.2008
Poruke
309
Poena
319
Hteo bi da menjam tel.
Sta od ova dva uzeti?
Ili nesto trece...
 
Ja sam imao istu dilemu i odlučio se za Samsung S10+ uglavnom zbog bolje video stabilizacije. Ako ti to nije bitno, nećeš pogrešiti ni sa P30 pro.
 
Huawei ti ima bolje trajanje baterije i bolje fotografije pravi od samsunga i plus imas ir blaster eto mnogima nebitna funkcija al ima je mozes tv uredjaje klime i itd da palis gasis. Samsung ti jedino ima bolje video snimanje pravi bolje video snimke.
 
Kada sam uzimao telefon, pre nekih godinu dana, imao sam istu dilemu :) Naleteo mi tada zeleni s10 plus i bas zbog boje ga uzeh :D (inace sam presao na njega sa Note 9). Dobar je skroz, ali verujem da P30 pro ima bolje trajanje baterije. Drugar je uzeo P30 pro u isto vreme kad i ja S10+ i evo prezadovoljan i dalje. Meni se licno vise svidja ekran na S10+ al kapiram da bi i sa ovim drugim bio zadovoljan.

Inace, posto vec koristis Huawei, da li si mozda uzimao u obzir Novu 5T? Ja ga bas prosle nedelje uzeh zeni, posto sam produzavao ugovor na MTS-u. Nije to bas ista klasa kao ova dva ali je zaista prijatno iznenadjenje. Ima isti procesor kao i P30 pro i jako lepo radi a pritom i odlicno izgleda. I ima po defaultu Google services, ne mora nista da se budzi i sl :) Nema 3.5 prikljucak za sluske, ako ti je to bitno npr.
 
Uzmi Xiaomi Mi 10 ako ti nije bitna marka, cena je tu negde oko 570e na KP
 
Nazad
Vrh Dno