Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Upravo instalirao .201 i potom EMUI 11. Sve putem Support aplikacije.
 
Upravo dobio...telefon iz mts-a
 

Prilozi

  • Screenshot_20210303_225300_com.huawei.android.hwouc.jpg
    Screenshot_20210303_225300_com.huawei.android.hwouc.jpg
    41.4 KB · Pregleda: 59
  • Screenshot_20210303_230705_com.huawei.android.hwouc.jpg
    Screenshot_20210303_230705_com.huawei.android.hwouc.jpg
    82.5 KB · Pregleda: 22
Aplikacija Support / Podrška. Sistemska aplikacija na telefonu. Izabere se "Brzi servis" i zatim opcija Ažuriranje.
 

Prilozi

  • icon.png
    icon.png
    33.9 KB · Pregleda: 37
Aaaa HI CARE... Na eng mi pa nisam provalio... A evo i apdejta na 11! 😎
 
Cao ekipo,
Zna li neko kako da isključim ovu ikonicu "kao tašna" u gornjem desnom cosku?
Nije uključen work mode...čistio sam telefon i nesto sam ukljucio, ali veze nema šta...
 

Prilozi

  • Screenshot_20210304_005703.jpg
    Screenshot_20210304_005703.jpg
    77.2 KB · Pregleda: 44
Screenshot_20210304_002044_com.huawei.android.hwouc.jpg
Multitasking odličan, AOD takođe..
Sviđa mi se 'odziv' koji ima Huawei Home kao launcher prilikom navigacije sistema, ali me izluđuje što swipe od vrha displeja pokreće Huawei Search umesto QS, a ne bih da menjam launcher zbog toga. Nova Prime sam kupio davno, ali mi pod prstom više 'leži' Huawei Home, (što se gestures tiče).
Nema rešenja za to?
 
Jeste primetili kako su sada na EMUI 11 fotografije više hdr-ovane kao kod p40 serije, testiraću još ali za sada mi se to ne dopada. Ostalo sve leti, neverovatno kako radi ovaj p30pro od samog početka, svaki put kad čovek pomisli da ne može fluidnije, on iznenadi 😁
 
Cao ekipo,
Zna li neko kako da isključim ovu ikonicu "kao tašna" u gornjem desnom cosku?
Nije uključen work mode...čistio sam telefon i nesto sam ukljucio, ali veze nema šta...
Подесио си рецимо емаил пословни кроз андроид ентерпрсјс и кад искључиш work mode појави се та иконица све док је мод искључен. Може да буде и нека апликација друга.
 
Подесио си рецимо емаил пословни кроз андроид ентерпрсјс и кад искључиш work mode појави се та иконица све док је мод искључен. Може да буде и нека апликација друга.
Restart je riješio problem. Hvala puno 😊
 
Dajte preporuku za neku aplikaciju koja meri SoT od punjenja 100% do sledećeg punjenja.
Sve app koje sam nalazio do sada mere uobičajen dnevni, a to već imamo sistemski na EMUI 11. 😐
 
Mora preko vpn-a za EMUI 11
 
Ne zn šta su popravili ali telefon samo juri. Fluidan, brz, kao da je nov uzet u radnji.
Najočiglednije je u pokretanju CoD Mobile igre kod mene, sada je učita izuzetno brzo, dok je pre ažuriranja bilo potrebno više vremena.
Dobar posao su uradili.
 
Ne zn šta su popravili ali telefon samo juri. Fluidan, brz, kao da je nov uzet u radnji.
Najočiglednije je u pokretanju CoD Mobile igre kod mene, sada je učita izuzetno brzo, dok je pre ažuriranja bilo potrebno više vremena.
Dobar posao su uradili.
Ja sam najviše oduševljen otiskom prsta.
Čita ga iz prve, na E10 morao sam par puta da pritisnem da očita otisak.
Ovde za sada nemam problema ni najmanje
 
Мени је баш супротно, отисак још гори, обрисао сам све и покушавам већ 10 минута дс упишем један отисак и неће никако. Ни на једном телефону до сад ми се ово нике дешавало.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210305_083817_com.android.settings.jpg
    Screenshot_20210305_083817_com.android.settings.jpg
    44.1 KB · Pregleda: 29
Meni od 10.1 otisak radi perfektno. Pre toga me baš nervirao.
 
Postavljao sam već u temi kako da registrujete otisak i da radi perfektno.
 
Postavljao sam već u temi kako da registrujete otisak i da radi perfektno.
Ја сам листао нисам видео, Ајде пошаљи линк или кажи на којој страни приближно.
 
Kako vam se dopada nova animacija punjenja telefona? Meni je full, odlučna je.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210304_171637_com.android.keyguard.jpg
    Screenshot_20210304_171637_com.android.keyguard.jpg
    63.5 KB · Pregleda: 23
  • Screenshot_20210304_172348_com.android.keyguard.jpg
    Screenshot_20210304_172348_com.android.keyguard.jpg
    46.1 KB · Pregleda: 40
Ovo je dobra stvar !
 

Prilozi

  • Screenshot_20210305_174044_com.huawei.systemmanager.jpg
    Screenshot_20210305_174044_com.huawei.systemmanager.jpg
    79.6 KB · Pregleda: 46
Ajd', da priupitam ovde. Radi li RCS u Vip mrezi? Koristi li neko? Na postpaid-u sam. Hvala
 
Meni se cini da se za nijansu sporije puni i kao da mi je prednja kamera malo bolja. Huawei p30
 
Ahaaa bag! Audio bag... Slusam pesmi neku gde u jednom trenitku cujes samo na jednom uhu kao da ti nesto sapne pevac...sad ne radi, snimak sa joutuba...kad treba sapne tisina! A ako pustis preko sluski ondak radi... 😠 Probao opciju mono zvuk ukljuci iskljuci...
 
Nazad
Vrh Dno