Šta je novo?

Huawei P10 lite

Koja je razlika izmedju WAS-LX1C432 i WAS-LX1AC432 i dali da instaliram update sa FF ako je moj ovaj prvi model a update je za ovaj drugi?
 
Jedan je sa 4 gb a drugi sa 3, ako se ne varam. Nemoj, osim ako ne zelis da brikujes fon.

Sent from my 3310
 
Prednost aparata uzetih u VIPu je što mnoogoo kasne ažuriranja, taman dok se bagovi ispeglaju [emoji41][emoji16]

Elem, sad sam prvi put provalio, alarm se uključuje i kad je aparat isključen!? Nešto se ne sećam da je pre to bilo moguće na androidu.
[emoji848]
 
Prednost aparata uzetih u VIPu je što mnoogoo kasne ažuriranja, taman dok se bagovi ispeglaju [emoji41][emoji16]

Elem, sad sam prvi put provalio, alarm se uključuje i kad je aparat isključen!? Nešto se ne sećam da je pre to bilo moguće na androidu.
[emoji848]
Za alarm može provereno[emoji3] koristi svakog jutra[emoji3]

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Alarm od androida 5 sigurno može, za kitkat ne bih smeo da se zakunem.
 
Upravo proverio na kitkat-u (4.4.2).Radi alarm,kada je ugasen telefon.
 
Evo linka ko hoće da proba xperia keyboard. Super je. https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=72947258&postcount=456
9bd7f9ff53b16db0ccd8f061dd189329.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Vidim na FF verziju 206.. Martovske zakrpe i nadam se fix za bateriju :d


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Po meni, najbolji stock keyboard je Xperia. [emoji41]

Sent from my 3310
 
Ja sam na b198,baterija super, ignore b204 i ne diram ništa do Emui 8, eventualno ako bude Elemental 3.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Tačno mi dođe da se i ja vratim na 182 pa update na 198... Da li mogu da isključim update ili mi samo ostaje da ga ignorišem?
 
Isključi ažuriranje putem WiFi inače će ti sam skinuti i ažurirati. Notifikaciju ces dobiti u svakom slučaju ali bar neće skidati ažuriranje.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
meni deluje da malo bolje radi na 204, fluidnije itd, ali je zato baterija krš

@djomla43 jeste sim free, stavljao sam bonbon karticu u fon :)
 
meni deluje da malo bolje radi na 204, fluidnije itd, ali je zato baterija krš

@djomla43 jeste sim free, stavljao sam bonbon karticu u fon :)
Ma bre vuče bateriju zato što je kernel zeznut. Četri veća jezgra čukaju na 1800Mhz u standby umesto na 1400.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
I kod mene je SOT najbolji na 204. Izgurao je pet i po sati. Dosad maksimum četiri.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Mi pričamo da b204 ima loš sot.... Na b198 gura po 6h bez problema. E sad kako je tebi lošiji b198 od b204....verovatno postoji neko objašnjenje. Možda si menjao neku temu ili brisao apps u međuvremenu pa ti b204 daje lažno bolji rezultat.....

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel' moze nekako da se ubaci viper4android ili nesto na tu foru na stock rom i ako moze uputstvo za to, link ka uputstvu..? Tnx :)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Isti slucaj sa procesorom i baterijom i na B199.Primecujem i da je manje slobodnog RAM-a.Ranije uvek preko 2,a sada od 1.6-1.9 maksimum.Razmisljam da mu odradim update na B203.Da li mora da bude odobren i preko IMEI-a?
 
Poslednja izmena:
Jel' moze nekako da se ubaci viper4android ili nesto na tu foru na stock rom i ako moze uputstvo za to, link ka uputstvu..? Tnx :)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Može da se fleshuje viper ali to podrazumeva da je telefon rootovan. Onda ili preko modula u magisku ili klasičan zip kroz twrp. A ako se već otključava onda bolje ceo rom recimo Elemental koji ima u sebi i viper i Dolby pa ko sta vise voli. A inace to ti je patchovan stock rom.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Isti slucaj sa procesorom i baterijom i na B199.Primecujem i da je manje slobodnog RAM-a.Ranije uvek preko 2,a sada od 1.6-1.9 maksimum.Razmisljam da mu odradim update na B203.Da li mora da bude odobren i preko IMEI-a?
Mora i Imei da bude autorizovan. Ako prolazi proveru bez Imei onda je pitanje dana kada ces dobiti Ota.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ništa nisam menjao. Update sam dobio pre tri dana. Prekjuče je napunjen do 97% i kad je danas došao na 7, napunio sam ga. Držao je 55 sati bez punjenja.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Može da se fleshuje viper ali to podrazumeva da je telefon rootovan. Onda ili preko modula u magisku ili klasičan zip kroz twrp. A ako se već otključava onda bolje ceo rom recimo Elemental koji ima u sebi i viper i Dolby pa ko sta vise voli. A inace to ti je patchovan stock rom.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Pretpostavio sam da mora root, a ne bih se igrao sa time za sad. Hvala u svakom slucaju ;)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ljudi imam smart cover futrolu i smeta mi kaljeno staklo.Ne leze lepo futrola jer smeta staklo. Da li je pametno da skinem staklo i postavim foliju kako bi bilo kako treba? Da li jos neko ima smart cover?
 
Smart futrolu... ne... ali koristim ihave futrolu na preklop... i na staklu nemam nikakvu zastitu... probao sam dva - tri razlicita stakla.. monster skin i par drugih folija i sve me to nerviralo jer ni ama bas jedan nije legao preko zaobljenih ivica... Naisao sam na ovu pre oko mesec dana.. I zadovoljan sam.... najbitnije je da dok mi je po džepovima ekran ima nesto preko njega.... [emoji16]

1901124a8188038f2c9362d408f1d0da.jpg


Huawei P10 Lite
 
Ljudi kako da u poruci namestim avatar ili slicicu kod teksta ovako avatar.jpg
 
Nađeš temu koja to menja... imao sam na nekim temama ranije i na p9 lite a i na p10... samo se ne secam koja je tema bila.

Huawei P10 Lite
 
Nazad
Vrh Dno